Opis:

Game Picnic Penguin  - to urocza gra logiczna, w której możesz przesuwać jedzenie na kocu na piknik, nakłonić wrogów do przesunięcia kostek o różnych rozmiarach we właściwym kierunku.

Słodki pingwin chciał urządzić piknik i zjeść na łonie natury. Postać zna terytoria, na których zdecydowanie są hamburgery, cola, ciasta i inne smakołyki. Tylko naczynia są umieszczane, nie jest jasne, jak przed użyciem należy je przenieść na koc. Lokalizacje w kratkę mają bloki, które mogą być zarówno elementami pomocniczymi, jak i przeszkadzającymi. Jeśli żądanego jedzenia nie można dosięgnąć bezpośrednio (między postacią a jedzeniem znajdują się kostki), można popchnąć i razem z kostkami przesuwać bloki w żądanym kierunku. To prawda, że ​​po drodze mogą znajdować się latarnie i inne statyczne obiekty, musisz zaplanować działania, aby je ominąć.

Po kilku stosunkowo prostych poziomach użytkownik napotyka dodatkowe trudności. Na stronach pojawiają się pułapki. Od razu zrozumiały algorytm osiągania celu okazuje się czasem ślepą uliczką. Ponadto szkielety, demony i inni wrogowie wędrują po pewnych trajektoriach. Musisz dokładnie przemyśleć taktykę, aby nie zderzyć się z przeciwnikami, przetestować różne multi-ruchy. Jedzenie w grze nie jest zapewnione, gdy tylko wszystko, czego potrzebujesz, zostanie umieszczone na specjalnym kocu, pingwin przechodzi do trudniejszego zadania. W nagrodę otrzymuje mały salut i radosne okrzyki od publiczności poza ekranem.

Charakterystyczne cechy gry Pingwin piknikowy:

  • wypychanie różnych potraw na teren piknikowy;
  • przegrupowanie kulinarnych przysmaków i dodatkowe bloki;
  • poruszanie się po terenie z pułapkami i antagonistami;
  • odblokowywanie światów baśni;
  • ustalanie rekordów czasu potrzebnego do rozwiązania problemów.

Pikselowa łamigłówka cieszy się częstym dodawaniem warunków, potrzebą ulepszania taktyki i poszukiwania nowych podejść. Na niektórych etapach użytkownik jest regulowany przez stoper. Dla większej różnorodności deweloper sugeruje odkrywanie kolorowych światów. Intuicyjne sterowanie pozwala graczom w każdym wieku szybko poruszać się po dostępnych akcjach. Zrób sobie przerwę od codzienności i napawaj mózg zagadkami logicznymi z miłym pingwinem w roli tytułowej!


Reklama

Pobierz Picnic Penguin 1.0.31

Nowości w tej wersji
Small bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.31 (1000031)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:33
rozmiar 26.07 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje NEUTRONIZED na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/19 12:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |