Opis:

Tankhalla to fajna, dynamiczna gra zręcznościowa, od której może nawet zaczął się kult czołgów, ale o tym później. W rzeczywistości uzależniająca rozgrywka pozostawi tylko pozytywne wrażenie i przekonasz się, że absolutnie nie trzeba walczyć z innymi graczami, aby się dobrze bawić.

Grę przygotowaliśmy w znanym studiu My.com BV i jeśli z jakiegoś powodu ta nazwa nie jest Ci znana, to być może znasz jej projekty, takie jak Hustle Castle, Bombastic Brothers, Jungle Heat: War of Klany, Warface: Global Operations i wiele innych ... Ogólnie towarzysze są zweryfikowani i mają dobry kredyt zaufania, co przynajmniej dzisiaj zostało potwierdzone.


Zacznijmy od początku. Od samego początku. Historia czołgów przeniesionych do świata cyfrowego zaczyna się w 1980 roku, ale gra Battle City, która pojawiła się w 1985 roku i była dostępna od pewnego momentu na konsoli Dandy i jej odpowiednikach, była szczególnie popularna w Rosji i krajach WNP. To wtedy wśród ludzi zaczęła się rozwijać miłość do czołgów, która przerodziła się w nowoczesne, potężne projekty internetowe. Dlaczego takie stowarzyszenie? Tak, ponieważ nowość jest również podzielona na poziomy, z których każdy ma zestaw fortyfikacji i przeciwników, po pokonaniu których możesz przejść dalej. Ale grafika stała się znacznie lepsza, wzrosła dynamika, ale animacja bitew i ogólnie pewne oderwanie się od realizmu w kierunku czystej przyjemności zręcznościowej jest tylko korzystne dla gry.


Cechy gry Tankhalla na Androida:

  • odrodzona klasyka, tak nam się wydaje;
  • trzy tryby gry, w tym oblężenie i trening;
  • ponad tuzin umiejętności, które można pompować;
  • nieco mniej, ale są też specjalne umiejętności;
  • osiem typów czołgów z ich zaletami i wadami;
  • istnieją specjalne drony-zwierzaki, które mogą pomóc w walce;
  • możesz grać bez dostępu do internetu.

Wady gry:

  • w przeciwieństwie do przodków są reklamy i mikro darowizny ... ale to jest teraz kapitalizm, ale wtedy wszystko było inne!

Konkluzja: projekt Tankhalla powinien i będzie żył, chociaż może nie zdobyć zasłużonej popularności ze względu na brak sieci. To generalnie nie pogorszy projektu, a może nawet odwrotnie. W każdym razie gra ma wszelkie szanse, aby nie zgubić się we współczesnym nadmiarze wszystkiego i wszędzie.


Reklama

Pobierz Tankhalla 1.0.9

Nowości w tej wersji
• Improved performance and bugfixes.
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (1244100)
Data umieszczenia 2022-04-04 16:39
rozmiar 47.19 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje My.com B.V. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/20 12:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |