Opis:

Random Busters  to uderzająca strategia z elementem losowości. Gracz musi bronić się przed przechodzącymi obok potworami.

W Random Busters możesz korzystać z mocy i unikalnych zdolności wielu bohaterów. Zadaniem początkującego będzie dokładne przestudiowanie talentów każdego z nich. Doprowadzi to gracza do szybkiego zwycięstwa. Bohaterowie Random Busters muszą być odpowiednio rozmieszczeni na polu bitwy, aby każdy z nich przynosił największe korzyści. Ilość obrażeń zadanych twoim wrogom zależy bezpośrednio od ustawienia sił.

Jeśli widzisz, jak zapełnił się pasek umiejętności, zaczekaj na odpowiedni moment, aby użyć najpotężniejszej umiejętności. Lub nie czekaj, użyj od razu! Pomoże ci to wygrywać jeszcze szybciej, bo to właśnie ta umiejętność zadaje ogromne obrażenia.

Obrona to kolejna ważna część Random Busters. Musisz jak najszybciej zniszczyć wszystkich wrogów (szybko zadaj maksymalną możliwą ilość obrażeń), aby potwory nie mogły przebić się przez fortyfikacje.


Charakterystyczne cechy Random Busters:

  • nie wymaga połączenia z Internetem (graj w dowolnym miejscu);
  • piękna grafika, żywe kolory, przyciągające wzrok;
  • duża zmienność (wielu bohaterów, strategii, przeciwników);
  • komponent strategiczny, którego tak bardzo brakuje w większości gier mobilnych;
  • przyzwoita dynamika;
  • konieczność dostosowania się do zmienionych warunków (każda kolejna runda różni się od poprzedniej);
  • gra nie będzie się nudzić i pozostanie aktualna przez długi czas.

Strategiczny komponent Random Busters sprawi, że gracz będzie myślał o każdej nadchodzącej bitwie. Przeciwnicy będą inni - inna powinna być też taktyka.

Przykład najprostszego planowania: jeśli pierwsza linia ma maksymalne obrażenia, musisz umieścić tam ufortyfikowanego wojownika z dużym zapasem zdrowia.

Zadania pomogą graczowi ulepszyć swoich wojowników. Jeśli wykonasz zadanie, możesz otrzymać losowe ulepszenie na następną bitwę. A Random Busters nie jest tak łatwo zrezygnować ze wzmocnień.


Reklama

Pobierz Random Busters 1.0.13

Nowości w tej wersji
- Add new part
- Bug Fixed
informacje ogólne
wersja 1.0.13 (24)
Data umieszczenia 2021-03-20 13:33
rozmiar 77.19 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje 111% na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/21 12:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |