Scary Stranger 3D
0 (0)

Opis:

Gra Scary Stranger 3D  to symulator przygodowy, w którym musisz układać figle podejrzanemu i niekomunikatywnemu sąsiadowi, dostosowywać różne paskudne rzeczy.

Użytkownik występuje w imieniu spragnionego ryzykownych przygód nastolatka. Starszy mężczyzna osiadł w sąsiednim domu, unikając komunikacji, woląc spędzać czas sam. W jego postaci jest gniew, ale to nie odstrasza podopiecznego. Perspektywa dokuczania nietowarzyskim wydaje się atrakcyjna, a niebezpieczeństwo bycia przyłapanym podsyca zainteresowanie przygodami. Człowiek będzie miał wiele powodów do gniewu, czeka go wiele nieprzyjemnych niespodzianek, od przyciągniętych do łóżka myszy, po uszkodzenie kolejki zabawkowej i globalny chaos w jego domu.

Rozgrywka podzielona jest na zadania polegające na stworzeniu dla obcego sąsiada różnego rodzaju siły wyższej. Musisz odnajdywać i podnosić przedmioty, wykonywać wskazane manipulacje, a następnie szybko się schować, aby postać nie zauważyła rozgrywającego. Jeśli uda im się zaaranżować niespodziankę, gracz jest powiadamiany o zwycięstwie, przyznawana jest pewna nagroda i oferowana jest następna misja. Gdy realizacja planu się opóźnia, nastolatek zostaje złapany i pobity, na ekranie pojawia się powiadomienie o przegranej. Za każdym razem, gdy młody człowiek zakrada się na czyjeś podwórko lub do domu, naprawia jakieś incydenty i ucieka.

Charakterystyczne cechy gry Scary Stranger 3D:

  • organizowanie figli złemu sąsiadowi;
  • próby dostania się do domu narzekającego;
  • zamienianie czyjegoś życia w koszmar;
  • realizacja konkretnych i jasnych misji;
  • potrzeba pozostania niezauważonym, aby nie dać się złapać.

Podejmowanie prowokacyjnych działań wyróżnia projekt na tle innych. Człowiek nie stara się zrobić czegoś złego, jest po prostu niezadowolony z życia. Użytkownik, zastanawiając się, co się dzieje w pierwszej osobie, jest nieprzyjemny. Krwawy odwet na facecie jest możliwy tylko jako kara za sfałszowane problemy, więc zawsze trzeba się spieszyć. Sąsiad jest stale widoczny w rogu ekranu, co pomaga zrozumieć jego aktualne położenie i zminimalizować prawdopodobieństwo niechcianego spotkania. Niech nowy znajomy pożałuje przeniesienia się do Twojej okolicy!


Reklama

Pobierz Scary Stranger 3D 5.11.1

Nowości w tej wersji
Improvements & Fixes.
informacje ogólne
wersja 5.11.1 (59)
Data umieszczenia 2022-05-01 23:27
rozmiar 64.89 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Z & K Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/23 10:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |