Wanderlust: What Lies Beneath
0 (0)

Wanderlust: What Lies Beneath

Opis:

Wanderlust: What Lies Beneath  to gra, w której trafisz do Ameryki Południowej. Podróż do dżungli jest niebezpieczna. Dlatego nie jest zaskakujące, że gracz znajdzie na głowie przygodę.

W Wanderlust: What Lies Beneath dowiesz się, że w dżungli może znajdować się również piramida. A to, co się w niej kryje, ma bezpośredni wpływ na bieg historii.


Musisz spróbować wcielić się w postać zatrudnioną przez pana Gatea. Dalej okazuje się, że lider skieruje cię do piramidy, która jest pełna niebezpieczeństw.

Wanderlust: What Lies Beneath jest pełne dziwactwa. Nikt nie potrafi wyjaśnić, co się wydarzy w zaginionej piramidzie. Musisz udać się w ekscytującą podróż do najciemniejszych zakątków piramidy, aby zrozumieć, co jest pod ziemią. Wanderlust: What Lies Beneath jest niezwykle nietypowe dla gry mobilnej, więc z pewnością spodoba się każdemu, kto uwielbia odkrywać nowe rzeczy, odkrywać dla siebie gatunki.


Niesamowita będzie nie tylko fauna. Szokujące są również zupełnie nowe rośliny, których ludzie chodzący po ziemi nigdy nie widzieli.

W grze jest wiele zagadek do rozwiązania. Nie będzie ci pasować, jeśli nie lubisz myśleć o tym, co dzieje się na ekranie.

Jeśli udało ci się ukończyć główną historię, na pewno znalazłeś skrzynię. A potem otwiera się nowy rozdział w Wanderlust: What Lies Beneath, uzupełniający fabułę.

Będziesz grał godzinami, ponieważ twórcy zaoferowali publiczności lawinę treści.


Jakie są zalety Wanderlust: What Lies Beneath?

  • Różnorodne łamigłówki, które zapewnią Ci zajęcie.
  • Piękny element wizualny, przyjemna kolorystyka.
  • Ogromna ilość treści. Wanderlust: What Lies Beneath na pewno nie zostanie usunięty natychmiast po ukończeniu głównej historii.

Użytkownicy mogą napotkać tylko dwa problemy:

  • Gra jest dostępna tylko w języku angielskim. Nie podejmuj się przejścia, jeśli nie masz wystarczającej znajomości języka obcego.
  • Pełna wersja jest płatna, a programiści szacują ją na 8 USD!

Jeśli jednak powyższe punkty Ci nie przeszkadzają, to Wanderlust: What Lies Beneath będzie wyjątkowo irytujące.


Reklama

Pobierz Wanderlust: What Lies Beneath 1.0.3

Nowości w tej wersji
This application is updated regularly to improve its functions and features. The current version includes a range of optimizations and bug fixes designed to improve performance and stability.
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (21031701)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:32
rozmiar 25.89 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/25 10:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |