Opis:

Game Gear Race 3D  - fajny wyścig, w którym na czas zmienia bieg, zwiększa prędkość pojazdu, wyprzedza przeciwników na krótkich dystansach.

Użytkownik trafia do przestrzeni, w której znajduje się tylko tor podzielony na pasy dla kilku samochodów. Po odliczaniu musisz wycisnąć maksymalną prędkość z żelaznego konia i jako pierwszy dotrzeć do mety. Jeśli rywale zostaną daleko w tyle, będzie czas na ukończenie dodatkowego odcinka ścieżki z rosnącymi punktami. Zwycięstwo przynosi upragnione wirtualne fundusze, które można wykorzystać na zakup ulepszeń do obecnego samochodu. W przypadku znacznej ilości można rozszerzyć flotę pojazdów i zakupić pojazdy innych modeli.

Główny niuans polega na sterowaniu maszyną, co jest nietypowe w przypadku projektów mobilnych. Skrzynia biegów znajduje się w dolnej części ekranu. Użytkownik musi określić najlepsze momenty zmiany biegów i dostosować prędkość wyłącznie za pomocą tego mechanizmu. Prędkościomierz jest zainstalowany bezpośrednio nad biegami, aby zobaczyć wyniki regulacji. Błędny kierunek pozwala jeźdźcom na sąsiednich pasach poruszać się do przodu. Istnieje również ryzyko przegrzania i wybuchu silnika. Chłodnica pomoże zapobiec nieprzyjemnemu scenariuszowi z przegrzaniem; zaleca się okresową aktualizację w celu zapewnienia niezawodności.

Charakterystyczne cechy gry Gear Race 3D:

  • ponad 200 poziomów z wyścigami samochodowymi;
  • sterowanie prędkością za pomocą skrzyni biegów;
  • duży garaż na fajną kolekcję samochodów;
  • opcje modernizacji pojazdu;
  • udział w turniejach z prawdziwymi przeciwnikami.

Jasne kolory sprawiają, że projekt jest atrakcyjny wizualnie, brak dodatkowych elementów pozwala skoncentrować się na celach i doskonalić swoje umiejętności. W ścieżce dźwiękowej nie ma też szczegółów, które odwracają uwagę od głównego zadania, nawet rywale poruszają się po cichu. Rozgrywka podzielona jest na setki poziomów, z których każdy obejmuje oddzielny wyścig zakończony metą. Efektywne przejście 4 dystansów umożliwia walkę z bossem. Doskonal i chwal się swoim talentem do szybkiego jeżdżenia, aby regularnie zdobywać nagrody!


Reklama

Pobierz Gear Race 3D 6.33.0

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements
informacje ogólne
wersja 6.33.0 (109)
Data umieszczenia 2022-04-17 04:28
rozmiar 95.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

AD_ID

AD_ID

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Zynga na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/26 10:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |