Deluxe Ski Jump 2
0 (0)

Opis:

Gra Deluxe Ski Jump 2  to projekt sportowy, w którym postać będzie musiała jeździć na nartach z różnych skoków, brać udział w zawodach drużynowych i światowych.

Użytkownik kontroluje świadomego narciarza wykonującego wiele skoków. Za pomocą elementarnych dotknięć ekranu można wpływać na jego ruch po powierzchni. Kiedy sportowiec jest w powietrzu, musisz znaleźć optymalną pozycję do najlepszego lądowania. Ostateczne wskaźniki zależą od pozycji w locie, ważne jest, aby uważnie monitorować sytuację w takich momentach, zmieniać nachylenia i tak dalej. Zaleca się rozpocząć od programu treningowego, aby przyzwyczaić się do specyfiki zadania i zdobyć doświadczenie niezbędne do godnych występów w zawodach. Następnie możesz podłączyć znajomych do gry i rywalizować o puchar drużynowy. Dla fanów większych misji przygotowano również mistrzostwa świata.

Ponad 30 trampolin daje możliwość bez pośpiechu doskonalenia umiejętności i stopniowego komplikowania zadania. Nazwy modeli obiektów sportowych odpowiadają oznaczeniom międzynarodowym. Początkującym wygodnie jest ćwiczyć na stosunkowo małym K-50. Dla bardziej doświadczonych przewidziane są wyższe zjazdy, aż do K-250. Dzięki opcji przeglądania statystyk możesz analizować wyniki oddziału, uwzględniać i korygować błędy.

Charakterystyczne cechy gry Deluxe Ski Jump 2:

  • profesjonalne skoki narciarskie;
  • ponad 30 obiektów sportowych o różnej wielkości;
  • korekta pozycji bohatera w powietrzu;
  • Śledzenie statystyk dotyczących danych osobowych;
  • szkolenia, zawody drużynowe, mistrzostwa świata.

Projekt w stylu retro umożliwia wykonywanie zadań znanych z początku XXI wieku na urządzeniach mobilnych. Deweloperowi udało się maksymalnie odwzorować grafikę pikselową, z rozdzielczością 320 × 200 i płynną animacją. Wykonano również odpowiednią ścieżkę dźwiękową, przywracającą graczom atmosferę przeszłości. Łączenie przyjaciół gwarantuje wzrost ducha rywalizacji, dobra praca zespołowa również dodaje pozytywnych emocji. Ciesz się klasyczną rozgrywką z przyspieszeniem na specjalistycznych trampolinach i lotach skokowych. Uczyń swoją postać legendarnym mistrzem w proponowanej dyscyplinie!


Reklama

Pobierz Deluxe Ski Jump 2 1.0.5

Nowości w tej wersji
Option to control flying with either tilt or touch controls. Minor bugs fixed.
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (39)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:30
rozmiar 6.41 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Mediamond na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/27 10:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |