METEL HORROR ESCAPE
0.8 (4)

Opis:

METEL HORROR ESCAPE  jest horror akcja gra , w której musisz uciec od maniaka, który ciągnie ludzi do ciemnej nory i rozważa ich męki z przyjemnością.

Użytkownik wybiera postać, a dalsze wydarzenia obserwuje w pierwszej osobie. Przerażony mężczyzna budzi się w szarej klatce. Schemat ciemnych kolorów utrzymuje się w historii, ale ustawienie będzie musiało być często zmieniane. Perspektywa zamknięcia się w klatce czyjegoś domu nie jest zachęcająca, trzeba sprawdzić dostępny obszar, znaleźć sposób na wydostanie się z małego pokoju. W dolnej części ekranu znajdują się sloty na wybrany ekwipunek. Elementy można złożyć, a następnie wyjąć i wykorzystać w odpowiednim momencie.

Właściwe wykorzystanie przedmiotów pozwoli ci otworzyć metalowe ogrodzenie i znaleźć się w innym pomieszczeniu. Zadanie pozostanie takie samo - uporać się z kolejną zagadką i znaleźć sposób na ucieczkę z nowych murów. W strasznym budynku jest wiele pomieszczeń, z których każdy ma tajemnice i niuanse. Będziemy musieli zmienić podejście do rozwiązań, dostosować algorytmy zachowania, aby iść do przodu. Maniakowi nie podoba się pomysł utraty zakładnika, podejmuje próby powrotu zbiegacza do klatki. Walka z psycholem jest bezużyteczna, jest znacznie silniejszy. Ważne jest, aby działać cicho, aby uniknąć kolizji z podstępnym wrogiem.

Charakterystyczne cechy gry METEL HORROR ESCAPE:

  • rozwiązywanie zagadek, znajdowanie i używanie przedmiotów;
  • próby ucieczki z zimnego budynku w ponurym lesie;
  • potrzeba uniknięcia spotkania z psycholem;
  • ryzyko powrotu do klatki w przypadku niezachowania ostrożności;
  • brak broni, innych środków ochrony.

Zakładnik musi obliczyć działania, dokładnie zbadać pokoje, zwrócić uwagę na szczegóły. Im więcej lokacji uda ci się przejść, tym trudniejsze stają się łamigłówki. Ponure otoczenie potęguje sytuację, oprawa graficzna i dźwiękowa zanurzają Cię w atmosferze niebezpieczeństwa i często dają poczucie beznadziejności. Pragnienie przetrwania sprawia, że ​​postać porusza się ostrożnie, ignorując lęki. Nieszczęsny dom znajduje się w opuszczonym lesie, ale możliwość wydostania się do takiego lasu jest bardziej atrakcyjna niż przebywanie w tym samym budynku z okrutnym maniakiem. Nie przegap swojej szansy na ucieczkę przed nieodpowiednią osobą!


Reklama

Pobierz METEL HORROR ESCAPE 0.305

Nowości w tej wersji
- New Chapter - Emily
- Improved soundtrack and effects
- New masks for the maniac, including secret ones
- New Year is coming ...
- Fixed bugs.
informacje ogólne
wersja 0.305 (20)
Data umieszczenia 2021-03-26 15:45
rozmiar 107.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.78★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/27 12:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |