Project CARS GO
0 (0)

Opis:

A gra Project CARS GO  zapowiadała się bardzo obiecująco, w dodatku wielu graczy na nią czekało, bo nie każdy lubi brać udział w beta testach, na które można było się zapisać kilka miesięcy temu. Na Facebooku istniała strona, na której programiści systematycznie publikowali informacje, że już niedługo, niedługo! Ale teraz w końcu gra pojawiła się w domenie publicznej i co było dla nas zaskoczeniem (tak, my też na nią czekaliśmy), gdy zdaliśmy sobie sprawę, że to nie jest wyścig, a kliker!

Formalnie przed wami oczywiście wyścigi, zresztą wyglądają dobrze, jest doskonała grafika, być może jakaś fizyka, licencjonowane samochody i piękne animacje, więc całe to piękno nie rozmazuje się w ruchu, ale! Nie możesz sterować. Poważnie, nie możesz tu sterować! Tak, istnieje tryb wyścigów w linii prostej, gdzie nie jest to wymagane i w porządku, wybaczalne, ale wybieramy tryb ze zwykłymi wyścigami torowymi i sytuacja się powtarza, wystarczy dotknąć ekranu w samą porę. W efekcie otrzymujemy piękny obraz i nic więcej.


Dlaczego w rzeczywistości jest negatywne:

  • Jest gra firmy Bandai Namco, która jest również nazywana Project CARS, ale jest naprawdę fajna, ale dostępna na PC i konsole;
  • Programiści nie napisali wprost, CO na ciebie czeka;
  • Opisali jednak raj dla zapalonego kierowcy wyścigowego - słynne tory, fajne samochody…;
  • Na tle powyższego zbyt wysokie oczekiwania spełniły swoje zadanie.

Nawiasem mówiąc, w tej chwili ocena gry wynosi 2,7, co, delikatnie mówiąc, mówi samo za siebie. Ale czy to problem dla programistów? Oczywiście nikt nie zaczął pozycjonować gry jako „wyścigu dla niepełnosprawnych” (co oznacza, że ​​wystarczy jeden palec, aby ją kontrolować), ponadto jest oczywiste, że produkt został stworzony na określone zapotrzebowanie, które w jedną lub drugą stronę. inny jest tworzony przez ciebie i mnie ...


Konkluzja: Project CARS GO nie jest polecany tym, którzy przede wszystkim w wyścigach szukają przynajmniej wrażeń z jazdy samochodem, bo ich tu nie ma. Jeśli lubisz oglądać bajki i uwielbiasz samochody - gra się pojawi, bo to jedyna rzecz, jaką tu będziesz robił. Co do twórców (w roli których jest studio GAMEVIL) - pomyśl jeszcze raz! Możesz stworzyć prawie najlepszy projekt w swoim gatunku, po prostu pozwól mu sterować ...


Reklama

Pobierz Project CARS GO 4.0.0

Nowości w tej wersji
▶ Gameplay Improvements:
- A new UI has been added to show the information about “Gears” for each car.
- “Claim All” Button has been added to missions and achievements UI.
- New animations for combos added

▶ New Cars Added

▶ Game Bug Fixes:
- Fixed an issue where the "News" button in the garage was unresponsive
- Fixed an issue with packages in the shop would appear in white (iOS)
- Adjusted the track time threshold for specific tracks that were causing issues in the World Tour
informacje ogólne
wersja 4.0.0 (263)
Data umieszczenia 2021-10-06 18:24
rozmiar 978 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje GAMEVIL na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
0.38★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/28 10:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |