Opis:

Gra Park It! To zręcznościowy zabójca czasu, w którym samochody muszą zajmować miejsca w kompaktowych strefach parkowania, aby uniknąć wypadków z pociągami krążącymi w pobliżu.

Na starcie użytkownik widzi jednopasmowy tor, a po drodze kilka okrągłych obszarów z punktami parkingowymi. Wjazd na każdy parking jest zablokowany. To zautomatyzowane urządzenie zmniejsza prawdopodobieństwo kolizji z pociągami poruszającymi się systematycznie po obrzeżach parkingów. Lokomotywy mogą nabierać innego tempa, czasami przewidziano kilka pasów kolejowych dla jednoczesnego ruchu pociągów. Musisz szybko zareagować i wybrać idealny moment, aby wjechać samochodami do strefy centralnej i zapobiec kłopotom.

Gdy tylko dostępne komórki w jednej strefie zostaną zajęte, pociągi natychmiast znikają. Na wyjeździe nie ma żadnych szlabanów, auta spokojnie jadą dalej. Każdy poziom obejmuje parkowanie w kilku okrągłych strefach, wykonywanie misji tego samego typu ze stopniowym dodawaniem komplikacji. W procesie proponuje się również zbieranie monet, ich ilość jest sumowana po wykonaniu zadania. Ponadto przy stole finałowym wyświetlana jest liczba zaparkowanych żelaznych koni oraz wskaźnik nieudanych samochodów, które poleciały w przepaść po przekroczeniu lokomotyw.

Charakterystyczne cechy gry Park It !:

  • umieszczanie samochodów na wolnych przestrzeniach małych parkingów;
  • ruch pociągów z dużą prędkością wokół parkowania;
  • przeprowadzki z samochodami;
  • opracowywanie taktyk, oryginalne sztuczki;
  • możliwość gromadzenia złotych monet.

Zabawna gra zręcznościowa, która wymaga zręczności i najwyższej staranności. Ułamki sekundy mogą uratować powierzony użytkownikowi czterokołowy pojazd lub stać się śmiertelnym. Intuicyjne sterowanie sprawia, że ​​cele są wyraźniejsze, ale ich osiągnięcie wymaga przemyślenia, a czasem zaplanowania różnych sztuczek. Prosta grafika bez rozpraszania uwagi pomaga skupić się. Możliwość uruchamiania różnych modeli samochodów dodaje różnorodności. Zadania są podobne, ale każde zawiera szczegóły, które należy wziąć pod uwagę, aby pomyślnie przejść segment. Trenuj szybkość reakcji, zabijaj czas z przyjemnością!


Reklama

Pobierz Zaparkuj to! 1.5

Nowości w tej wersji
Small fixes
Thank you for playing
informacje ogólne
wersja 1.5 (44)
Data umieszczenia 2021-03-27 12:57
rozmiar 24.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/28 12:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |