Skydive Adventure
0 (0)

Skydive Adventure

Opis:

Skydive Adventure  to fajna gra zręcznościowa , w której musisz skoczyć ze spadochronem, zabić tłumy kosmitów i uratować porwanego zwierzaka.

Główny bohater miał kłopoty - przedstawiciele innej cywilizacji ukradli jego ukochanego psa. Zdeterminowany, by uratować zwierzę, leci samolotem do miejsca, w którym żyją różowe potwory. Duża liczba antagonistów porusza się w określonym kierunku. Musisz zeskoczyć z transportu lotniczego w dół, spowolnić upadek spadochronem i kopnąć przeciwników przed lądowaniem. Im dokładniejsze jego ciosy, tym dłużej może lecieć do przodu. Ostateczna odległość do upadku jest głównym wskaźnikiem wydajności ratownika. Poniższa skala pokazuje część przebytej odległości, a na górnej skali można śledzić poziom energii w danym momencie.

W tym procesie konieczne jest dostosowanie wysokości, czasem zabijanie latających stworzeń. Ponadto pod ścisłą kontrolą użytkownika facet zbiera bonusy. Na początku łatwo jest latać - potwory biegną w tłumie, odpychanie i uderzanie złych stworzeń jest stosunkowo łatwe. Spadochroniarz porusza się znacznie szybciej niż przeciwnicy, tylko niewielka część z nich ma czas na ucieczkę daleko. Wtedy wykonanie zadania staje się trudniejsze, a kilka dotknięć powierzchni prowadzi do nieuchronnego upadku. W smutnej chwili pojawia się pies i informuje o zakończeniu aktualnej próby. Następnie wypompuj, powróć do zadania z nową energią.

Charakterystyczne cechy gry Skydive Adventure:

  • skoki spadochronowe na terytorium obcych stworzeń;
  • odwet w locie nad wrogami poruszającymi się po ziemi i nie tylko;
  • próbuje utrzymać się w powietrzu przez długi czas;
  • odnowienie sprzętu, inne ulepszenia;
  • zbieranie różnych bonusów po drodze.

W grze zręcznościowej z kreskówkową grafiką 2D użytkownik obserwuje wydarzenia z boku. Poruszanie się do przodu odbywa się automatycznie, musisz odpowiednio wcześnie odpychać potwory, aby móc dalej poruszać się w powietrzu. Wstręt staje się śmiertelny dla antagonisty, znika, przerażając swoich towarzyszy. Pomiędzy próbami bohater może odblokować liczne ulepszenia, zwiększyć tempo lotu i inne parametry. Wyrusz w podróż po niebie i spróbuj opóźnić moment lądowania!


Reklama

Skydive Adventure

Wszystkie aplikacje TokyoPlay na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/29 10:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |