Opis:

Gra Shift Race  to zwykła gra wyścigowa, w której musisz pokonać dystans drogą wodną, ​​powietrzną i zwykłą drogą, zmieniać pojazdy w trakcie i dotrzeć do mety z dużą prędkością.


Nowy zawodnik może ścigać się na torze podzielonym na małe odcinki o różnych warunkach. Płaska droga może nagle się zatrzymać, przed tobą jezioro lub trudny odcinek wymagający ruchu w przestrzeni powietrznej. Na drodze regularnie pojawiają się przeszkody, nie można ustanowić rekordów prędkości bez częstych zmian taktyki. Do Twojej dyspozycji są trzy rodzaje transportu, w każdej chwili możesz przełączać się między samochodem, łodzią i helikopterem.

System znajduje przeciwnika dla użytkownika, co czyni rozgrywkę bardziej emocjonalną. Tory rywali są zupełnie identyczne, wynik zależy od umiejętności podejmowania szybkich decyzji i dostosowania się do aktualnych warunków. Czasami chęć zmiany pojazdów podyktowana jest jedynie chęcią zebrania dużej ilości złota, dostosowania wysokości ruchu przy minimalnej utracie tempa. Złote monety, hojnie rozrzucone na całym dystansie, również motywują cię do doskonalenia taktyki. Na mecie zwycięzcy powinni włączyć turbo i przejechać więcej w ciągu kilku sekund, aby zdobyć nagrodę. Wszystkie zgromadzone środki przeznaczane są na zakup ulepszeń i dodatkowych pojazdów.

Charakterystyczne cechy gry Shift Race na Androida:

  • potrzeba jazdy, pływania i latania na tym samym torze;
  • przesiadka z samochodu na łódź lub helikopter;
  • poprawa charakterystyk, odblokowanie nowych pojazdów;
  • oryginalne przeszkody na drodze;
  • zbieranie monet, otrzymywanie codziennych nagród.

Kolorowa grafika sprawia, że ​​trójwymiarowa arkada jest atrakcyjna wizualnie. Przejrzyste zadania i intuicyjne zasady sterowania pomagają szybko znaleźć właściwą drogę. Krótkie odległości pozwalają rozproszyć się na krótki czas, aby poprawić nastrój. Deweloper rozpieszcza także codziennymi nagrodami. Skala na górze umożliwia śledzenie ruchu i pozycji przeciwników. Różnorodność przeszkód i niespodzianek zmusza Cię do uważnego eksperymentowania ze sztuczkami. Ukończ liczne poziomy i ciesz się przygodami wyścigowymi!


Reklama

Pobierz Shift Race 1.99.6

Nowości w tej wersji
Fix
informacje ogólne
wersja 1.99.6 (1853700)
Data umieszczenia 2021-12-06 04:43
rozmiar 84.1 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/29 12:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |