Opis:

Rise of Cultures  to gra strategiczna, która zanurzy Cię w historii świata. Musisz stać się liderem potęgi zarządzającej sektorem militarnym i gospodarczym. W Rise of Cultures będziesz walczyć u boku Juliusza Cezara i spotkać Kleopatrę podczas eksploracji Egiptu. Ale to nie wszystko!


Gra opowie o różnych wydarzeniach rozgrywających się w historii ludzkości. Gracz nie poprzestaje na jednym kraju czy epoce.

Komponent strategiczny to jedna z głównych zalet gry mobilnej. Możesz rozwijać swoją moc według własnego uznania. Z niektórymi narodami uda ci się nawiązać przyjazne stosunki, ale z kimś wyruszysz na wojnę. Rozwój w Rise of Cultures nie może być liniowy. Mechanizm gry różni się w zależności od gracza. Podbij nowe ziemie, aby zdobyć więcej zasobów, eksploruj terytoria!


Po eksploracji i podboju konieczne staje się rozwinięcie nowego terytorium. Jeśli planujesz bronić się lub iść na wojnę, musisz zwiększyć liczebność armii. Na zwiększonym obszarze armia, która byłaby w stanie obronić jedną sekundę lub jedną trzecią tego obszaru, nie byłaby już odpowiednia. A co jest potrzebne do rozwoju, budowania siły? Silna i stabilna gospodarka. I tylko Ty możesz wpłynąć na sytuację!


Charakterystyczne cechy Rise of Cultures na Androida:

  • komponent strategiczny, pełna swoboda gracza;
  • dobra grafika, jasne kolory;
  • możliwość poczucia się mieszkańcem różnych epok;
  • potrzeba bycia kreatywnym, rządzenia władzą według własnego uznania;
  • badanie terytoriów;
  • możliwość nawiązania przyjaznych stosunków z innymi narodami.

Miłośnicy budownictwa w Rise of Cultures też nie będą się nudzić. Gra ponownie zapewnia swobodę działania, ale pamiętaj, że ilość, skala i przeznaczenie budynków powinny odzwierciedlać „charakter” Twojej potęgi, nastrój jej mieszkańców. Jeśli lubisz walczyć i „uderzać pierwszy”, na szczególną uwagę zasługuje przemysł militarny. Nie zapomnij o tym!

Wymyślaj, rozwijaj imperium i dąż do dominacji.


Reklama

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/30 12:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |