Top Offroad 4x4 Simulator
0 (0)

Top Offroad 4x4 Simulator

Opis:

Top Offroad 4 × 4 Simulator  to mobilny symulator jazdy terenowej. W grze możesz wypróbować różne potężne pojazdy terenowe, poczuć przypływ adrenaliny i po prostu dobrze się bawić.

Symulator daje możliwość pokazania indywidualności, zmieniając samochód według własnego uznania. I niech SUV będzie klasyczną opcją, ale odległości mogą być pokonywane nawet przez ciężarówkę lub pickup.

Symulator Top Offroad 4 × 4 jest niezwykle realistyczny, a wizualny element gry jest w najlepszym wydaniu. Spodoba się wszystkim fanom jazdy.


Dostosuj zawieszenie do osiągów pojazdu. Możesz dowolnie zmieniać parametry, które pomogą Ci podczas przekraczania określonego odcinka jezdni. Dostosuj sztywność sprężyn w samochodzie, wymień amortyzatory. Jeśli jesteś ekspertem w projektowaniu samochodów, to Top Offroad 4x4 Simulator jest idealny do wykorzystania tego potencjału. W symulatorze będziesz mógł pokazać najlepsze wyniki od pierwszych minut.

Czy gra wydaje się zbyt prosta? Myślisz, że Top Offroad 4 × 4 Simulator szybko się znudzi? Następnie zmień samochody i ich cechy!


Zalety symulatora Top Offroad 4 × 4 na Androida:

  • niezwykle realistyczna fizyka samochodu;
  • samochody na ziemi zachowują się przewidywalnie;
  • oszałamiająca grafika 3D, która z pewnością ucieszy wszystkich miłośników realistycznych gier mobilnych;
  • możliwość zmiany samochodu według własnego uznania, dostosowania ważnych wskaźników i radykalnej zmiany zarządzania;
  • szeroki wybór transportu;
  • naprawdę ciekawa rozgrywka;
  • wiele różnych trybów.

Twórcy regularnie aktualizują grę, dostarczają społeczeństwu nową zawartość, aby zwiększyć zainteresowanie grą. Symulator Top Offroad 4 × 4 nie może Cię nudzić!

Zmień tryb, jeśli czujesz, że osiągnąłeś już wielkie wyżyny w jednym. Można również wybrać czynniki, które komplikują ruch.

Naucz się jeździć pojazdami terenowymi i różnymi typami „ciężkich” pojazdów, ustanawiaj osobiste rekordy i dziel się swoim sukcesem ze znajomymi!


Reklama

Pobierz Top Offroad 4x4 Simulator 1

Nowości w tej wersji
Bug fixed.
informacje ogólne
wersja 1 (200002)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:29
rozmiar 72.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje FNK Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/31 12:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |