Opis:

Clan N  to gra osadzona w starożytnym świecie. Ten projekt spodoba się wszystkim fanom krótkich, ale dynamicznych bitew. Grafika pikselowa jest źródłem przyjemnych wspomnień, a wygodne kolory sprawiają, że gra jest atrakcyjna wizualnie. Muzyka doskonale uzupełnia to, co dzieje się na ekranie.

W klanie N możesz walczyć zarówno ze znajomymi, jak iw doskonałej izolacji.

Gracz ma do dyspozycji kilka rodzajów ataków, które zaleca się stosować naprzemiennie. Lekkie trafienia są uważane za najszybsze. Najłatwiej je osiągnąć w walce twarzą w twarz. A także oznaczają mniejsze ryzyko dla samego gracza. Ciężkie ataki są nieco wolniejsze, ale lepiej penetrują. Gdy są mądrze używane, są świetnymi narzędziami. Specjalne techniki - ciosy, podczas których należy zachować szczególną ostrożność. Mogą łatwo zadecydować o wyniku bitwy. Nie marnuj na próżno unikalnych ataków.

Nie zapominaj o potrzebie nieśmiałości. Nie powinieneś odważnie przyjmować wszystkich ciosów przeciwników.


Klan N zapewnia dostęp do 7 głównych poziomów, z których każdy ma ogromną różnorodność sekcji. Ta gra mobilna zdecydowanie nie jest przeznaczona na jeden dzień. Dostępny jest również tryb kooperacyjny, w którym możesz dodawać boty do swojej drużyny, które walczą po Twojej stronie. Ale nie tylko oni! Rywalizuj razem ze znajomymi.

Jeśli masz dość zwykłego systemu sterowania, możesz podłączyć gamepada do urządzenia mobilnego. Mówią, że w ten sposób proces grania w Klan N jest znacznie uproszczony. Jednak takie podejście nie będzie dobre dla każdego gracza.

Niektórzy użytkownicy, którzy próbowali już ukończyć Klan N, zgłaszają, że ta gra ma problemy z kontrolą. Początkującemu trudno jest to zrozumieć. Nie bez powodu wspomniano powyżej, że można grać za pomocą pada. Dla wielu to znacznie uprości proces uczenia się.


Zalety Klanu N na Androida:

  • przyjemna grafika, grafika pikselowa, piękne kolory, przyjemne dla oka animacje;
  • możliwość podłączenia gamepada;
  • muzyka, która doskonale uzupełnia to, co dzieje się na ekranie;
  • możliwość gry kooperacyjnej (z botami lub znajomymi).

Wśród mankamentów warto zwrócić uwagę na bardzo rozbudowane zarządzanie, bez możliwości wyboru jakiejkolwiek innej opcji oraz, co jest typowe dla darmowego projektu, dużą ilość natrętnych reklam.


Reklama

Pobierz Clan N 1.2

Nowości w tej wersji
- NEW ONLINE CO-OP mode has been added. Available as a cross platform feature, invite your friends to play together or play with random players globally if you like!
- Fixed enemies occasionally getting stuck outside the screen issue.
- Fixed the crash occurred on "Stage 7-11" boss fight start.
- Includes all previous version fixes/improvements like the most asked new virtual gamepad controls, various level fixes, bonus PowerGems/items, local co-op and more!

Stay safe and keep gaming!
informacje ogólne
wersja 1.2 (30)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:29
rozmiar 115.41 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Creamative na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/01 10:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |