Opis:

Gra Little Big Snake  - to ciekawa kazualka, w której mały wąż wchłonie dużo nektaru, aby zwiększyć długość ciała i zniszczyć przeciwników na arenie.

Aby zdobyć dominację w świecie czarodziejów, musisz obalić władcę, który obserwuje, co się dzieje z niebiańskiej wysokości. Każdy słyszy jego królewskie dekrety, ale od dawna nikt nie mógł spotkać się osobiście. Istnieje legenda, że ​​można zobaczyć tylko wielkich przedstawicieli węża. Duże wymiary pozwolą ci zdjąć króla z tronu, zająć jego miejsce i zmusić wszystkich do posłuszeństwa siłą. Aby zrealizować śmiały plan, musisz urosnąć do niewiarygodnych rozmiarów, wykonać wiele misji i zdać testy. W trybie współpracy możesz wchodzić w interakcje ze znajomymi, opracowywać oryginalne strategie.

Na początku użytkownik kontroluje bardzo malutkiego gada, zdolnego do żerowania tylko na małych chrząszczach. Wchodząc na platformę internetową trzeba będzie liczyć się z tym, że czołgają się tam postacie różnej wielkości, kontrolowane przez innych graczy. Im więcej uda ci się zjeść żywe stworzenia, tym dłuższy i potężniejszy staje się wąż. Słabych początkujących łatwo połykają ci, którym udało się wytrzymać przez chwilę i przybrać na wadze. Zaleca się, aby młody wąż omijał dużych przeciwników, wchłaniał drobiazgi, monitorował dostępność bonusów (zwiększony magnetyzm, przybieranie na wadze z nektaru itp.).

Charakterystyczne cechy gry Little Big Snake:

  • wchłanianie różnych żywych stworzeń w celu wydłużenia węża;
  • zdolność do tłumienia małych przeciwników;
  • zbieranie gadów, przymierzanie fajnych skór;
  • chęć wchłonięcia maksymalnej ilości nektaru;
  • zapraszanie znajomych do wspólnej rozgrywki.

Projekt zachwyca jasną oprawą graficzną i różnorodnością magicznych owadów. Na wielkoformatowej mapie postać spotka wiele różnych stworzeń, ale nie powinieneś oczekiwać od nich wsparcia. Na arenie są tylko wrogowie i żywe jedzenie. Przeciwnicy również biorą pod uwagę ciebie; gdy istnieje ryzyko kolizji, ważne jest, aby poprawnie ocenić siły. Logika sterowania jest prosta, ale im dłuższy wąż, tym bardziej prawdopodobne jest, że zaplącze się we własne ciało lub będzie cierpieć z powodu innych problemów spowodowanych niezdarnością. Zaskocz świat gry spektakularnymi skórkami i niezwykłą taktyką, wyhoduj największego węża na mapie!


Reklama

Pobierz 2.6.61

Nowości w tej wersji
New season

Meet the next season of «Spring Rock».
New unique skins and cool regalia at your disposal!

The Snake King, Rudolph XIV
informacje ogólne
wersja 2.6.61 (2005450)
Data umieszczenia 2022-03-14 12:00
rozmiar 102.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/02 10:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |