Opis:

Evil Nun 2  to sequel horroru , w którym musisz uciec z przeklętego budynku, rozwiązywać zagadki, omijać przeszkody i pozostać niezauważonym przez okrutną zakonnicę.

Użytkownik wraca do szkoły kościelnej, cierpiąc przerażenie ze strony złej kobiety w stroju zakonnym. Sytuacja w placówce znacznie się pogorszyła. Konieczne jest przemierzanie wielu pomieszczeń domu, w każdym z nich odnajdujemy różne przedmioty i wykorzystujemy je do rozwiązywania ciekawych problemów. Pozytywny wynik daje prawo do przejścia do kolejnego pomieszczenia. W pierwszym etapie postać zostaje zdeterminowana fabułą, wchodzi do jednego z tuneli i rozpoczyna upiorną przygodę.

Oprócz ponurej bohaterki gracz zmierzy się z potworami, które bezinteresownie podporządkowują się szefowi i straszą ucznia, nagle wyglądając zza rogów. Dokładne badanie lokalizacji pomoże zidentyfikować małe, ale bardzo potrzebne elementy. Pozwolą ci szybciej zbliżyć się do rozwiązań zadań. Niektóre rzeczy przydają się jako wyposażenie ochronne. Możesz znaleźć części prawdziwej broni, złożyć je zgodnie z planami i aktywniej walczyć z antagonistami. Przedmioty mogą być podnoszone i przewożone w celu wykorzystania w wymaganym obszarze. Stopniowo uczeń zbliża się do wyjścia z budynku. Opóźnianie działań jest niebezpieczne, istnieje ryzyko, że zostaniesz ofiarą wśród kurczących się murów.

Charakterystyczne cechy gry Evil Nun 2:

  • wyszukiwanie przedmiotów i złożonych rysunków;
  • ręczny montaż elementów broni;
  • potrzeba ukrywania się przed zakonnicą i potworami;
  • kilka scenariuszy do wyboru;
  • eksploracja pomieszczeń, przemieszczanie się do wyjścia z domu.

Atmosfera beznadziejności budzi lęk, sprawia, że ​​trójwymiarowa akcja jest bardziej nasycona emocjami. Widok z pierwszej osoby pozwala lepiej zrozumieć sytuację. Za pomocą wygodnego joysticka postać z łatwością porusza się w wybranym kierunku, bada wszystko, co jest w pobliżu. Monity tekstowe ułatwiają orientację w przestrzeni, wskazują dostępny zakres działań w określonych momentach. Zakonnica stara się podążać za uczniami, ważne jest, aby manewry wykonywać jak najciszej, aby nie zwracać na siebie uwagi. Lepiej też nie przeszkadzać potworom popleczników, ale jeśli masz szczęście i umiejętną taktykę, możesz zabić znienawidzone stwory. Ryzyko jest duże, nie każdemu uczniowi uda się uciec!


Reklama

Pobierz Evil Nun 2 1.1.5

Nowości w tej wersji
- Updated ad network libraries
informacje ogólne
wersja 1.1.5 (26)
Data umieszczenia 2022-04-17 04:04
rozmiar 174.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/02 13:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |