Bear Haven Motel 2
0 (0)

Opis:

Bear Haven 2 Nights Motel Horror Survival  to mobilna gra typu horror, w której użytkownik musi przetrwać w motelu należącym do niedźwiedzi. Hotel położony jest w głębokim lesie. Nie ma duszy w pobliżu. Nie ma wątpliwości, że Bear Haven 2 na pewno Cię przestraszy!


Gracz stanie się obiektem testu. Otrzymuje numer „37”. W Bear Haven 2 Nights Motel Horror Survival testowany jest hotelowy system bezpieczeństwa, który uruchamia się z nieznanych przyczyn. Właściciele mają nadzieję, że gracz będzie w stanie uporać się z problemem, identyfikując jego przyczynę. O 6 rano gracz musi rozwiązać problem. W przeciwnym razie wydarzy się coś bardzo złego.


Głównym plusem Bear Haven 2 Nights Motel Horror Survival jest to, że gracz nie jest ograniczony tylko do jednego monitora z kamerami. Takie podejście znudziło już wszystkich fanów horroru. W tej samej grze survivalista może bezpiecznie poruszać się po motelu, wchodzić w interakcję z otoczeniem. Dzięki temu gra jest bardziej realistyczna i niezapomniana.


Bear Haven 2 Nights Motel Horror Survival to kontynuacja poprzedniej części, która już zdążyła się zakochać w graczach. Głównym zagrożeniem w grach są niedźwiedzie, z którymi należy unikać spotkań. Będziesz musiał naprawić prąd, ale upewnij się, że żaden intruz nie zakradnie się za tobą. Jeśli czujesz, że ktoś się zbliża, czas biec. Pamiętaj, aby zamknąć drzwi i zgasić światło. Jeśli telewizor jest włączony, ktoś zadzwoni na telefon, odtwarzacz zostanie natychmiast ujawniony. A zadaniem jest przetrwać, dobrze się ukrywać.


Cechy Bear Haven 2 Nights Motel Horror Survival:

  • oszałamiająca grafika;
  • ciekawa rozgrywka;
  • naprawdę przerażające miejsca;
  • konieczność poruszania się po motelu;
  • zdolność do ciągłej zmiany schronienia i interakcji z otoczeniem.

Przetrwanie w Bear Haven 2 Nights Motel Horror Survival nie jest ograniczone do pięciu nocy. Możesz grać tyle, ile możesz. Gra ma nieograniczony potencjał. Odkryj sekrety motelu!

Gracze polubili Bear Haven 2 i otrzymali wysokie oceny.


Reklama

Pobierz Bear Haven Motel 2 1.05

Nowości w tej wersji
Now you can get a jar of honey for watching ads.
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.05 (10)
Data umieszczenia 2021-03-13 11:37
rozmiar 34.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/03 10:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |