Opis:

Vive le Roi 3  to gra mobilna, w której głównym zadaniem użytkownika jest uratowanie króla przed śmiercią. Aby to zrobić, będziesz musiał rozwiązać wiele zagadek związanych ze schodami. Musisz znaleźć niezbędne wyjścia, aby kontynuować podróż. I tak w kółko. Vive le Roi 3 ​​posiada elementy labiryntu, ponieważ musisz wybrać właściwą ścieżkę spośród wielu alternatywnych.


Ale zadaniem gracza jest nie tylko przejście przez labirynt. Poziomy w Vive le Roi 3 ​​są dosłownie pełne niebezpieczeństw! Po drodze spotkasz strażników, potwory. Gdzieś drzwi będą zamknięte i gdzieś będziesz musiał wędrować przez tunele.

Gra pozwala na zmianę otoczenia za pomocą przełączników.

Zaletą Vive le Roi 3 ​​jest to, że zagadek w grze nie można nazwać monotonnymi. Chociaż otoczenie nie zmienia się dramatycznie z poziomu na poziom, nadal możesz zauważyć różnice. Od czasu do czasu musisz skorzystać z różnych mechanik. Śledź fabułę Vive le Roi 3, aby dowiedzieć się, jakie przeszkody napotkasz w przyszłości!

Nie zapomnij zebrać koron, których w grze jest ponad 5200 sztuk. Więcej koron - tym lepiej zdałeś poziom.


Ale ile pokoi jest w Vive le Roi 3? Ile zagadek? Jak długo gra będzie odpowiednia dla jednego gracza?


Vive le Roi 3 ​​ma ponad tysiąc poziomów. Zagadki będą za każdym razem inne. Musisz odblokować 66 królów i udać się 999 razy w nowe miejsce, aby pokonać całą grę. Zajmie to nie kilka dni, ale kilka tygodni, miesięcy. Tempo przejścia zależy od konkretnego użytkownika.


Królowie to karty opowieści, które są ważne dla historii. Spróbuj wszystkich otworzyć!


Vive le Roi 3 ​​jest mroczna i klimatyczna. Natychmiast zdasz sobie sprawę, że jesteś w świecie pełnym niebezpieczeństw. Ważne jest, aby tutaj być ostrożnym, aby nie przegrać irytująco. Konieczne staje się przemyślenie każdego kolejnego kroku.

Nie ma jeszcze wielu graczy, którzy zainstalowali Vive le Roi 3. Jednak gra nie jest odpowiednia dla każdego. Jest długi, złożony i raczej ciemny. Dzieci rzadko są zainteresowane takimi projektami.


Reklama

Pobierz Vive le Roi 3 1.0.4

Nowości w tej wersji
Hero speed improved
Guard HUD improved
AD management improved
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (11)
Data umieszczenia 2021-04-02 22:20
rozmiar 36.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/03 12:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |