33RD: Random Defense
0 (0)

Opis:

Gra 33RD: Random Defense  to ciekawa gra strategiczna, w której musisz przyzywać niezwykłych wojowników, aby odeprzeć ataki wielu antagonistycznych stworzeń.

Użytkownik prowadzi oddział zwierząt oraz postać posiadającą magiczne umiejętności. Na kwadratowym polu bitwy pojawiają się odważni bohaterowie. Ich celem jest zabicie dziwnych potworów poruszających się po obwodzie postaci. Deweloper przygotował ponad 100 poziomów z kilkoma falami wrogów na każdym. Podwładni mogą pojawić się w lokacji nagle, w dowolnym miejscu placu, podzieleni na 9 małych tabliczek. Ale tych procesów nie należy pozostawiać przypadkowi, zaleca się, aby ptaki i zwierzęta były starannie pielęgnowane i edukowane, a wysokiej jakości szkolenie powinno być prowadzone z magikami. Szeroka gama broni zrobi wrażenie na nowo wybitnym dowódcy, ważne jest prawidłowe wykorzystanie proponowanego arsenału.

Jeśli masz dość samodzielnego działania, możesz zaprosić znajomych i razem walczyć z paskudnymi potworami. Starają się pokonać wszystkie dostępne odległości i wcale nie wstydzą się własnego wyglądu, wyglądają trochę jak żywe istoty. Połączone wysiłki drużyn pozwolą Ci skuteczniej walczyć z napastnikami. Dla fanów walki online został stworzony tryb PvP. Zgodnie ze standardowym algorytmem dla gatunku, każdy użytkownik walczy z przeciwnikami na osobnym terytorium, które zajmuje połowę ekranu. W trakcie możesz obserwować sukcesy i porażki przeciwnika.

Charakterystyczne cechy gry 33RD: Random Defense:

  • utworzenie zespołu zwierząt i magów;
  • stworzenie strategicznego planu zniszczenia tłumów potworów;
  • lekcje walki dla mądrych czarodziejów;
  • hodowla ponad pięćdziesięciu zwierząt i ptaków;
  • kampania, format kooperacyjny, PvP.

Projekt cieszy ładną grafiką i dużymi możliwościami pompowania. Umiejętności osoby posiadającej magiczne talenty muszą zostać rozwinięte, aby mógł regularnie organizować potężne kontrataki. Bestie można również ulepszać, łączenie identycznych bohaterów prowadzi do pojawienia się silniejszych postaci. Cenne nagrody wypełniają skarbonkę dowódcy, motywują do odważniejszej walki. Baw się dobrze z klasyczną Tower Defense i wyeliminuj każdego wroga!


Reklama

Pobierz 33RD: Random Defense 1.9

Nowości w tej wersji
• New Season: Mythic season begins anew.
• New Event: "Let's collect rainbows!".
• New Event: "Daily Login Bonus!".
• New animals: Normal (Striped marlin, Otter), Rare (Camel, Meerkat), Epic (Donkey), Unique (Fennec fox), Mythic (Dragon).
• Coop ticket exchange content has been added.
• Check animal description by long touch in game.
• Chat abuser report has been added.
• Game Balance: EMP boss is nerfed.
• Various other bugs have been fixed and improved.
informacje ogólne
wersja 1.9 (78)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:28
rozmiar 42.68 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Wondersquad na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/04 10:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |