Quantum Dash - Flying Game Gra
0 (0)

Quantum Dash - Flying Game Gra

Opis:

Granie w Quantum Dash  - abstrakcyjną kazualkę, która będzie latać przez kosmiczne tunele, omijając przeszkody, aby jak najdłużej pozostać w ruchu.

Użytkownik steruje dronem poruszającym się na wprost wzdłuż lustrzanych korytarzy. Ściany korytarzy składają się z trójwymiarowych kształtów o ostrych krawędziach. Ze względu na obecność pustej przestrzeni między elementami powstają nieregularności niebezpieczne dla statku kosmicznego. Nie możesz dotykać ani zbliżać się do powierzchni, musisz ciągle dostosowywać tor lotu, przemieszczać się z boku na bok, zmieniać wysokość. Pilot musi również w odpowiednim czasie unikać kostek, piramid, krwinek i innych obiektów lecących w kierunku.

Wśród masy niezwykłych szczątków pojawiają się cenne iskry. Zaleca się zbieranie ich poprzez dotknięcie przodu etui do rozgrzanej do czerwoności substancji. Każda mała, przemierzana sekcja dodaje punkty, a iskry pozwalają odkrywać nowe światy z oryginalnymi przeszkodami i ekstrawaganckimi ustawieniami. Rozgrywka toczy się w nieskończonym formacie, akcja toczy się aż do nieuchronnego uderzenia w jakąkolwiek przeszkodę. Po niefortunnym zderzeniu możesz zobaczyć tabelkę z liczbą zdobytych punktów, liczbą iskier i końcowym wynikiem uwzględniającym mnożenia i inne bonusy. Głównym zadaniem jest pozostanie w locie, uważne monitorowanie, które elementy należy ominąć lub podnieść.

Charakterystyczne cechy gry Quantum Dash:

  • loty statku kosmicznego przez tunele;
  • zbieranie licznych iskier, gromadzenie punktów;
  • unikanie kolizji z danymi wolumetrycznymi, inne szczegóły;
  • odblokowywanie poziomów z unikalnymi przeszkodami;
  • poprawa, częste zapisy.

Kolorowa oprawa graficzna z efektownym podświetleniem tworzy kosmiczny, lekko magiczny nastrój. Graczowi oferowany jest widok z perspektywy trzeciej osoby, dzięki któremu wyraźnie widać, co dzieje się w pobliżu statku. Wirtualny joystick ułatwia regulację ruchu. Jeśli uda ci się utrzymać koncentrację przez długi czas, wówczas rekordy będą ustanawiane regularnie. Odblokuj wszystkie światy i ciesz się kolorowymi lotami!


Reklama

Pobierz Quantum Dash - Flying Game Gra 2.6

informacje ogólne
wersja 2.6 (11)
Data umieszczenia 2021-05-07 08:20
rozmiar 20.95 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/04 12:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |