Opis:

Gra Puzzle Defense  to wciągająca łamigłówka, w której musisz łączyć identyczne elementy w 3 z rzędu, rywalizować w umiejętności budowania struktur obronnych.

Na ekranie użytkownika wyświetlana jest tablica podzielona na 5 rzędów po 6 komórek w każdym. Komórki zawierają kształty w różnych odcieniach z określonymi wzorami pośrodku. Dopasowanie identycznych figur przez 3 lub więcej prowadzi do ich zniknięcia i automatycznej budowy wieży z akcją pokazaną w środkowych wzorach części. Ponowne połączenie zwiększa poziom konstrukcji, zwiększa siłę odrzutu. Jeśli nie widać odpowiednich wzorów do wyrównania, można włączyć odtwarzanie losowe.

Skoncentrowanie się wyłącznie na budowie wież nie zadziała, w pobliżu prostokątnej planszy przemieszczają się tłumy potworów. Szybkość łączenia niezbędnych elementów wpływa na produktywność działań bojowych. Musisz nieustannie strzelać do wrogów, w przeciwnym razie będą mogli się za bardzo oddalić. Od czasu do czasu na wojenną ścieżkę wyjdą potężni bossowie z wysokiej jakości zbroją, pokonanie takich jest realne, ale trudne. Deweloper oferuje rozgrywkę korporacyjną, w której można wspólnie stawiać czoła napastnikom, ukrywać swoje słabości i mądrze wykorzystywać mocne strony. Stworzono również tryb walki 1 na 1, rywalizację z prawdziwymi losowymi przeciwnikami.

Charakterystyczne cechy gry Puzzle Defense:

  • przesuwanie elementów o 3 lub więcej w linii;
  • tworzenie budynków, zwiększanie ich wysokości podczas łączenia bloków;
  • ponad 40 typów wież z różnymi efektami;
  • ostrzeliwanie wrogich stworzeń, bossów;
  • możliwość tasowania kształtów w celu zmiany pozycji.

Zwykły algorytm gatunku jest rozcieńczany nowymi zadaniami. Gracz nie tylko bombarduje potwory, ale buduje wieże, a nawet tworzy własną talię różnych konstrukcji. Zrozumienie możliwości poszczególnych talii daje szansę na stworzenie idealnej strategii. Ważne jest celowe ulepszanie map. Trzy identyczne figury dają poprawę, ale jeśli udało Ci się ustawić jednocześnie cztery elementy w linii, to możesz liczyć na dodatkowe efekty. Kolorowa grafika jest atrakcyjna wizualnie, a sam proces sprawia, że ​​chce się zostać na dłużej, pobić poprzednie rekordy. Zapewnij odpowiednią ochronę przed wszelkimi antagonistami!


Reklama

Pobierz Puzzle Defense 1.6.0

Nowości w tej wersji
-New Challenge Mode Open!
-Bug fixes and performance improvements
informacje ogólne
wersja 1.6.0 (39)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:28
rozmiar 20.67 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/06 10:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |