PEKO POP: Puzzle Match 3
0 (0)

PEKO POP: Puzzle Match 3

Opis:

Gra PEKO POP: Match 3 Puzzle  - ta pyszna gra logiczna, w której musisz zmienić ułożenie owoców, aby połączyć je w tym samym rzędzie, ułożyć eksplozje otwartych cukierków.

Użytkownikowi oferowane są zadania z gatunku „3 w rzędzie” z ograniczoną liczbą ruchów na każdym poziomie. Deweloper wybrał smaczny motyw, rozłożył pomarańcze, banany, winogrona i inne przysmaki owocowo-jagodowe na planszy z licznymi komórkami. Wśród elementów będzie też wiele różnych cukierków i całych pudełek z nimi. Istnieje ponad tysiąc etapów z niuansami i unikalnymi kombinacjami. Podczas rozwiązywania problemów zaleca się używanie power-upów, wysadzanie obiektów w powietrze, używanie bonusów, aby zminimalizować liczbę akcji.

W typowych misjach konieczne jest przesuwanie elementów, układanie co najmniej 3 w jednym rzędzie. Połączone owoce znikają, pozostawiając miejsce na coś nowego. Górny pasek wskazuje, co zebrać w konkretnym zadaniu, ile owoców lub cukierków wystarczy, aby ukończyć poziom. U góry znajduje się również informacja o dopuszczalnej liczbie ruchów. Rozmiary i kształty planszy zmieniają się, co zmusza cię do dostosowania taktyki i wypróbowania różnych algorytmów do osiągania celów.

Charakterystyczne cechy gry PEKO POP: Match 3 Puzzle:

  • przegrupowanie jagód i owoców 3 w 1 rzędzie;
  • ponad 1200 poziomów z indywidualnymi zadaniami;
  • premie i wzmacniacze dla uproszczenia;
  • odblokowanie towaru i umieszczenie go na gablocie;
  • zbieranie słodkich produktów.

Rozwiązanie zadania daje prawo do odblokowania pewnej łamigłówki, integralnej części słodkiego produktu. Po otwarciu wszystkich szczegółów gotowy produkt można umieścić na specjalnej gablocie. Szafka pod szkłem jest pojemna, co motywuje gracza do wypełnienia przestrzeni mebli sklepowych, do stworzenia dużej kolekcji słodyczy.

Kolorowa grafika w połączeniu z intuicyjnym sterowaniem sprawia, że ​​rozgrywka jest interesująca dla dzieci. Dorośli mogą również bawić się prostymi łamigłówkami, odwracając uwagę od zmartwień. Na ekranie eksplodują cukierki, otwierają się pudełka z przysmakami, tworząc radosną atmosferę. Wykonuj zadania, ładuj się pozytywnie, popraw swoje logiczne myślenie z przyjemnością!


Reklama

Pobierz PEKO POP: Puzzle Match 3 1.6.3

Nowości w tej wersji
New collections added
New stages added
Bug fixed
informacje ogólne
wersja 1.6.3 (28)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:27
rozmiar 72.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/06 12:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |