Warlings 2: Total Armageddon
0 (0)

Warlings 2: Total Armageddon

Opis:

Warlings 2: Total Armageddon  to niezwykle podobna do Wormix gra zaprojektowana specjalnie na urządzenia mobilne. Aby wygrać, musisz stworzyć własną strategię walki. A bycie pierwszym w bitwie wcale nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka!


W Warlings 2: Total Armageddon musisz zmiażdżyć wroga, wykorzystując nieregularności otoczenia i własne pociski. Mieć problemy? Nie możesz już wygrać kilka razy? Potem nadszedł czas, aby zmienić broń.

W Warlings 2: Total Armageddon jest wiele dostępnych broni - ponad 30 typów. Znajdź dokładnie to, co przyda się w walce z konkretnym przeciwnikiem. Opracowując własną strategię, zwróć uwagę na słabości wroga. Traf w cel lub daj zwycięstwo, jeśli nie ma szans. W Warlings 2: Total Armageddon wszystko może się zmienić w ciągu zaledwie kilku sekund. Możesz zadać wiele trafień w cel, ale tylko jeden pocisk wroga może być tak niszczycielski, że wszystkie twoje postępy znikną. Naucz się obliczać każdy następny ruch przeciwnika, aby jak najlepiej wykorzystać Warlings 2: Total Armageddon.


Obecnie w grze dostępnych jest 8 różnych klas. Możesz wybrać rolę, na którą najczęściej wygrywasz. Lub spróbuj nowych rzeczy, dostrzegając zalety każdego z działów.

Warlings 2: Total Armageddon zapewnia możliwość walki z innymi graczami (z całego świata) lub zabawy ze znajomymi za pomocą Bluetooth.


Jakie są główne atrakcje Warlings 2: Total Armageddon?

  • Komponent strategiczny.
  • Rozgrywka znana wielu.
  • Możliwość gry online lub ze znajomymi przez Bluetooth.
  • Ogromny wybór broni.
  • Regularne aktualizacje.
  • Nieograniczone możliwości rozwoju.
  • Możliwość wyboru klasy spośród  8 prezentowanych.

Warlings 2: Total Armageddon otrzymał doskonałe oceny użytkowników, ale nie jest jeszcze zbyt popularny na platformach. Projekt ma duży potencjał i będzie się rozwijał w przyszłości. Deweloperzy regularnie publikują aktualizacje.


Reklama

Pobierz Warlings 2: Total Armageddon 1.9.0

Nowości w tej wersji
1. Online connection fixes
2. Improved Drillbomb and Ratbomb
informacje ogólne
wersja 1.9.0 (20)
Data umieszczenia 2021-12-24 06:22
rozmiar 68.72 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

ACCESS_BACKGROUND_LOCATION

ACCESS_BACKGROUND_LOCATION

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/07 12:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |