Call of Duty: Mobile - Garena
3.5 (7)

Call of Duty: Mobile - Garena

Opis:

Gracze uwielbiają serię Call of Duty. I chcesz cieszyć się grą w dowolnym miejscu i czasie. Dlatego powstało Call of Duty: Mobile - Garena . Jest specjalnie zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Otwiera to możliwość korzystania z Call of Duty nawet w metrze, nawet podczas przerwy. Legendarna strzelanka została dostosowana, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom broni i dynamicznych bitew.


Call of Duty: Mobile - Garena jest aktywnie wspierana przez twórców. Aktualizacje są dla niej stale wydawane, co niezmiennie wzbudza zainteresowanie opinii publicznej.

Teraz projekt doceniło ponad 2,5 miliona użytkowników. Z biegiem czasu jest tylko więcej graczy.


Charakterystyczne cechy Call of Duty: Mobile - Garena, które przyciągają graczy:

  • oszałamiająca grafika 3D;
  • duży sieciowy, możliwość walki z graczami z całego świata, możliwość rozpoczęcia rozgrywki w trybie kooperacji;
  • potrzeba pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnego podejmowania decyzji;
  • nowe sezony z hojnymi nagrodami;
  • szybki postęp, możliwość uzyskania przyjemnych bonusów, jeśli codziennie wchodzisz do gry;
  • adaptacja najpopularniejszej serii Call of Duty.

Jeśli jeszcze nie grałeś w „pełną” wersję na PC, Call of Duty: Mobile - Garena może być pierwszym krokiem do realizacji Twojego marzenia. Zapoznasz się z grą, zrozumiesz, czy ten gatunek Ci odpowiada. Należy jednak pamiętać, że Call of Duty: Mobile - Garena to tylko adaptacja. Oferuje znacznie mniej opcji niż oryginalne Call of Duty.


Mobilna strzelanka otwiera możliwość wyboru trybu, mapy i broni. Możesz przymierzyć różne role i poszukać tej, która najbardziej Ci się podoba. Dobrym rozwiązaniem byłoby rozwijanie się w jednym kierunku, jednak początkującym bardzo odradza się zawieszanie się na jednym zestawie bojowym, od czasu do czasu wybierając tę ​​samą pozycję. Prowadzi to do stagnacji i uniemożliwia zrozumienie taktyki walki większości przeciwników.

Wielu recenzentów narzeka na problemy z logowaniem. Upewnij się wcześniej, że możesz zalogować się do Call of Duty: Mobile - Garena.


Reklama

Call of Duty: Mobile - Garena

Ocena:

(7)
3.52★ 70.42%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/08 10:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |