MARVEL Super War
0 (0)

Opis:

MARVEL Super War  to gra mobilna stworzona dzięki współpracy NetEase Games i Marvel. Gracz będzie musiał zanurzyć się w świecie superbohaterów, który został odtworzony całkowicie autentycznie. MARVEL Super War nie tylko zapewnia dostęp do dynamicznych bitew, ale także zapewnia przepustkę do świata, który każdy gracz może dokładnie zbadać.


Walcz 5 na 5, aby zobaczyć, która drużyna będzie silniejsza! Angażuj się w różne obszary mapy, aby jak najlepiej wykorzystać każdy manewr. Dostępna jest również gra kooperacyjna. Najlepiej jest połączyć się ze znajomymi, dołączyć do czatu głosowego osoby trzeciej i zacząć grać w MARVEL Super War. To o wiele fajniejsze!


Wybierz Spider-Man, Deadpool lub Ghost Rider. MARVEL Super War ma ogromny wybór postaci do wyboru. A użytkownik będzie mógł przymierzyć rolę każdego z nich. Ale musisz grać nie tylko dla bohaterów. W grze jest łącznie ponad 50 postaci, co oznacza, że ​​w MARVEL Super War są złoczyńcy, żądni zniszczenia. Przejdź na ciemną stronę i walcz z bohaterami. Nie zawsze trzeba skupiać się na odważnych bojownikach o sprawiedliwość.


MARVEL Super War jest niesamowity pod względem równowagi. Nie ma tutaj bohatera, którego wybór koniecznie prowadziłby do zwycięstwa. I nie ma postaci, które byłyby bezużyteczne na polu bitwy. Możesz przymierzać coraz więcej nowych ról. Zapewni to, że pozostaniesz przydatny dla zespołu.

Superbohaterowie i superzłoczyńcy mają wyjątkowe zdolności, które możesz wypróbować. Wypróbuj różne techniki, aby poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa.


Charakterystyczne cechy MARVEL Super War na Androida:

  • bitwy z graczami w czasie rzeczywistym;
  • oszałamiający element wizualny;
  • ogromny w Internecie;
  • szeroki wybór bohaterów;
  • przemyślana równowaga;
  • wsparcie projektu przez deweloperów;
  • możliwość wyboru nie tylko bohaterów, ale także złoczyńców.

MARVEL Super War jest rozgrywany przez ogromną liczbę graczy. A większość zgadza się, że gra jest świetna. Wejdź na pole bitwy i wygraj!


Reklama

Pobierz MARVEL Super War 1.6.0

informacje ogólne
wersja 1.6.0 (8)
Data umieszczenia 2019-06-09 07:47
rozmiar 30.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie statystyk dotyczących baterii

Pozwala aplikacji na odczytywanie bieżących danych o niskim poziomie naładowania baterii. Potencjalnie umożliwia aplikacji zbieranie szczegółowych danych o używanych aplikacjach.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Dostęp do niskiego poziomu zarządzania energią.

DEVICE_POWER

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/08 12:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |