Zombie Frontier 4
0 (0)

Zombie Frontier 4

Opis:

Game Zombie Frontier 4  - to nowa część apokaliptycznej strzelanki, która będzie musiała walczyć z chodzącymi trupami, lepszą bronią i zbroją, aby oczyścić miasto ze stworzeń.

Użytkownikowi oferowana jest kontynuacja serii projektów z niszczeniem ludzi zombie i psów. Również w lokacjach strzelca spotkasz się z różnymi mutantami. Bossowie czekają na kogoś, kto będzie w stanie obezwładnić całą rzeszę wrogów i przygotować specjalne testy dla śmiałka. Nie ma możliwości wykonania uników ani ukrycia się, co znacznie komplikuje misje podzielone na poziomy. Możesz biec do tyłu i strzelać dalej, co jest szczególnie przydatne podczas przekraczania nadmiernie aktywnych osobników.

Żołnierz otrzymuje zadanie wyeliminowania postaci zainfekowanych nieznanym wirusem w małych obszarach miasta. Pomyślne ukończenie poziomu upoważnia do nagród finansowych, ulepszenia obecnej broni i zakupu nowej. Po dokładnym wypompowaniu możesz przejść do przewodnika i odebrać kolejne zadanie. Metropolia jest na tyle duża, że ​​będziesz musiał poświęcić sporo energii na walkę o dalsze życie osady.

Ograniczona liczba nabojów nie pozwala na ciągłe strzelanie. Każdy typ antagonisty ma słabe punkty, a ich obrażenia od pocisków zwiększają prawdopodobieństwo natychmiastowej śmierci. Zaleca się celować w głowę przeciwników, aby szybciej ich rozbroić. Stwory zombie mają różne zdolności, niektóre nawet łatwo wstają, strzelając i kontynuują ruch w kierunku wojownika.

Charakterystyczne cechy gry Zombie Frontier 4:

  • masowe rozstrzeliwanie mutantów, a także ich patronów;
  • rozmieszczenie części do różnych broni zgodnie z rysunkami;
  • ulepszenie dostępnego arsenału;
  • zbiór zasobów do skutecznych ataków;
  • ratuj ocalałych w środku chaosu.

Krwawa grafika 3D i przerażająca ścieżka dźwiękowa pozwalają graczowi zanurzyć się w skomplikowanych, apokaliptycznych scenariuszach. Liczba lokacji została rozszerzona w porównaniu z poprzednią serią. Ryzyko śmierci jest bardzo duże, skala w górnym rogu informuje o procentowej sile podopiecznego. Nieuniknione obrażenia zmniejszają ten ważny wskaźnik, nie pozwól potworom się zbliżyć. Strzelanka zombie z perspektywy pierwszej osoby gwarantuje fanom gatunku mnóstwo emocji!


Reklama

Zombie Frontier 4

Wszystkie aplikacje FT Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/09 10:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |