Kopuła Zagłady
0 (0)

Opis:

Game Dome of Doom  - to ciekawa vyzhivalka, w której szuka się broni, bierze udział w strzelaninie, ściga się w samochodach i na motocyklach, ucieka przed śmiercionośnym zwisającym baldachimem.

Totem gracza w samolocie leci na terytorium, na którym toczą się działania wojenne. Z pomocą spadochronu schodzi i zaczyna badać lokalizację. Warto znaleźć kilka modeli broni, zdobyć apteczkę i inne rzeczy, które przydadzą się w napiętym otoczeniu. Obiekty wydają się wisieć w powietrzu na niewielkiej wysokości i są jasno oświetlone, dzięki czemu łatwo je dostrzec. Wrogowie często przeszkadzają w uzyskaniu tego, co widzą. Zaciekle ostrzeliwują, walcząc o możliwość pozostania przy życiu. Cel naszego bohatera jest podobny, będziesz musiał przemyśleć taktykę

do angażowania się w skurcze. Najlepiej byłoby przechytrzyć wroga, zniszczyć go w nieoczekiwanym momencie.

Ważne jest, aby zapamiętać lokalizację przedmiotów, aby w razie potrzeby schować się w jednym ze schronów. Na obszarze z górami i równinami występują pojedyncze drzewa, duże kamienie i budynki. Oprócz antagonistów, zbliżająca się kopuła śmierci stwarza również niebezpieczeństwo. Nie można długo przebywać w określonym obszarze. Tylko śledzenie ruchu w bezpiecznej strefie i ciągły ruch pozwoli wytrzymać wszystkie testy. Postać może chodzić, ale bardziej opłaca się znaleźć samochód lub motocykl i aktywnie podróżować po mapie.

Charakterystyczne cechy gry Dome of Doom:

  • przetrwanie w centrum działań wojennych;
  • bitwy z licznymi wrogami;
  • szukaj broni palnej, apteczek i innych przedmiotów;
  • korzystanie z różnych pojazdów;
  • ciągły ruch, eksploracja mapy.

W trójwymiarowej strategii nie ma jasnego scenariusza, użytkownik może samodzielnie wybrać ścieżkę, zmienić ją, przetestować różne taktyki. Szeroki arsenał broni zapewnia dobre możliwości obrony i ataku, najważniejsze jest wyłapanie optymalnych momentów do manewrowania. W górnym rogu wyświetlany jest niewielki obszar mapy, który pomaga w prawidłowej orientacji i prawidłowej reakcji w przypadku zbliżania się antagonistów. Widok z trzeciej osoby pozwala uważniej i skuteczniej sprawdzać lokalizację. Misja przetrwania będzie trudna, oddział musi przejść testy śpiewająco!


Reklama

Pobierz Kopuła Zagłady 1.6

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.6 (160)
Data umieszczenia 2021-10-06 18:32
rozmiar 88.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/09 12:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |