Mystery Trackers: Memories of Shadowfield
0 (0)

Mystery Trackers: Memories of Shadowfield

Opis:

Mystery Trackers: Memories of Shadowfield  to mobilna gra pełna sekretów i ciekawych tajemnic dla Twojego Androida. Użytkownicy będą musieli rozwiązywać fascynujące łamigłówki, szukać przedmiotów, które zostały przez kogoś niezawodnie ukryte. Gracze będą eksplorować liczne lokacje, znajdując w nich coś dziwnego. A wszystko to po to, by rozwiązywać tajemnicze przypadki i wyjaśniać dziwne zjawiska!

Uratowanie Ann jest twoim najwyższym priorytetem. Chodzi o dziewczynę, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Ale nie wszystko jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Wcielasz się w detektywa, który stracił pamięć. Gracz będzie musiał zanurzyć się w głębinach podświadomości, aby zrozumieć powagę tej sprawy.


Okazuje się, że w zniknięciu Ann jest wiele zjawisk paranormalnych. Stało się jasne: świat roi się od potworów i duchów. Ale to wcale nie jest w rękach ludzkości.

To kryminał, w którym dzieje się coś naprawdę niewytłumaczalnego. Będziesz musiał stawić czoła swoim lękom.

Hipnoza to technika, która zostanie zastosowana w grze Mystery Trackers: Memories of Shadowfield. Dzięki temu możesz dotrzeć do najodleglejszych zakątków swojej pamięci i zapamiętać nawet to, o czym na pewno chciałbyś zapomnieć. Czy czujesz strach? To normalne! Zamieszanie? Również. Poruszaj się dalej wzdłuż fabuły, aby rozwikłać plątaninę zagadek i dowiedzieć się więcej.


Musisz pomóc Ann w pozbyciu się symbionta, który uniemożliwia jej pełne życie. Okazuje się, że to nie jest taka prosta historia kryminalna. A rola detektywa nie zawsze kojarzy się z lupą i garniturem.


Co odróżnia Mystery Trackers: Memories of Shadowfield od innych gier mobilnych?

  • niezwykła koncepcja;
  • zagadki;
  • naprawdę zawikłana historia detektywistyczna;
  • aktywność paranormalna;
  • rozdział bonusowy;
  • oszałamiające obrazy, doskonałe kombinacje kolorów.

Kto zdecydowanie nie nadaje się do Mystery Trackers: Memories of Shadowfield? Bezwarunkowi sceptycy i wszyscy, którzy w zasadzie nie chcą wierzyć w duchy choćby przez minutę. Rozwinięta wyobraźnia prowadzi do większego zanurzenia się w grze.


Reklama

Pobierz Mystery Trackers: Memories of Shadowfield 1.0.1

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (23)
Data umieszczenia 2021-04-08 19:41
rozmiar 34.35 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/10 12:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |