Opis:

Game Pixel Rush  - to biegacz casualowy, w którym postać pokonuje dystans, tracąc w momentach uderzenia w barierę drobne fragmenty siebie, próbując żywcem dotrzeć do mety.

Totem gracza składa się z małych części, które mają identyczny kolor i rozmiar. Musi biec do przodu po białym torze wysoko na niebie. Ważne jest, aby unikać dużych ostrzy, kolumn, wiszących z góry toporów, różnych pułapek statycznych i dynamicznych. Zaleca się wykonywanie skoków, często korygowanie kierunku ruchu. Ze względu na dużą prędkość każdy kontakt z przeszkodą staje się silnym uderzeniem, prowadzącym do utraty części ciała. Jeśli odniesiesz kontuzję, możesz pójść dalej i liczyć na poprawę sytuacji.

Oprócz niebezpiecznych elementów na torze znajdują się piksele i gwiazdy. Te pierwsze pozwalają na przywrócenie pierwotnych wymiarów ciała, podczas gdy drugie dają prawo do zmiany bohatera, kupowania skórek, odblokowywania ekstrawaganckich czapek i innych akcesoriów. Skuteczność dalszych działań i możliwości zakupowe menedżera zależą bezpośrednio od ilości zebranych pozycji. Po dotarciu do mety możesz zamienić się w piłkę, przejść przez sekcję bonusową, zebrać figurki bohaterów. Następnie możesz zobaczyć wolumetryczną przezroczystą figurę w kształcie domu. Jest automatycznie wypełniany nagromadzonymi pikselami. Na kilku poziomach możliwe jest wypełnienie całego domu i uzyskanie dodatkowej nagrody. Od czasu do czasu zostaniesz poproszony o wybranie skrzyń z nagrodami.

Charakterystyczne cechy gry Pixel Rush:

  • ruch bohatera złożonego z pikseli po torze przeszkód;
  • ciernie, noże, inne kłopoty po drodze;
  • utrata fragmentów podczas zderzeń;
  • uzupełnienie zagubionych przedmiotów odebranych w drodze;
  • odblokuj śmieszne skórki i akcesoria.

Arkada cieszy się jasnymi odcieniami grafiki. Opcje zmiany wyglądu zapewniają różnorodność, pozwalają eksperymentować z obrazem. Użytkownik musi się skoncentrować, szybko podejmować decyzje w odpowiednim czasie, skakać i unikać wielu niebezpiecznych obiektów. Wysoki współczynnik uszkodzeń powoduje utratę wszystkich pikseli. Gdy postać nie może kontynuować wyścigu, ma możliwość ponownego rozpoczęcia aktualnej misji. Spróbuj pokonać dystans bez kontuzji, zdobądź maksymalne bonusy!


Reklama

Pobierz Pixel Rush 1.5.4

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.5.4 (21)
Data umieszczenia 2022-04-17 04:25
rozmiar 94.31 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/11 12:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |