Opis:

Age of Revenge  to gra RPG na urządzenia mobilne, w której można rozpocząć grę całkowicie za darmo. Możesz eksplorować średniowieczny świat fantasy lub brać udział w bitwach toczących się na arenie PvP.


W Age of Revenge jest wiele lokacji. Podejmij wyzwanie i odkryj je wszystkie! Początkującym lepiej jest skupić się na rozwoju nowych terytoriów, a doświadczeni gracze mogą całą swoją uwagę poświęcić bitwom z innymi graczami.

Lochy są istotną częścią Age of Revenge. Możesz w nich znaleźć przydatne przedmioty. Będziesz jednak musiał zanurzyć się w nieznane, stawić czoła niebezpieczeństwom czającym się pod ziemią. Zbierz odwagę, aby otrzymać godną nagrodę!

W Age of Revenge nie musisz tracić czasu na skomplikowane samouczki. Sterowanie jest intuicyjne, więc możesz zanurzyć się w grze od pierwszych sekund. To niezapomniana i interesująca historia, od której w nadchodzących tygodniach może być bardzo trudno się wyrwać.


RPG otwiera możliwość pompowania i rozwijania postaci, koncentrując się na jej potrzebach. Mechanika walki w Age of Revenge będzie się różnić w zależności od walki. Gracz będzie mógł odegrać określoną rolę, zbierając swój zestaw broni. Łącznie dostępnych jest ponad 30 jednostek. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Komunikacja i system klanowy są tym, co jednoczy graczy w Age of Revenge. Zapoznaj się ze swoimi zainteresowaniami na całym świecie, rozwijaj się razem, ulepszaj. Dołączając do klanu, możesz walczyć z bossami, zabierając ze sobą towarzyszy. Każdy otrzyma nagrodę! Ta bitwa będzie dość prosta, ale zapewni wyjątkowe wrażenia z gry.


Klan potrzebuje budynków. Zbuduj je tak, aby uczestnicy mogli otrzymać dodatkowe nagrody.

A jeśli chcesz udowodnić, kto jest najsilniejszy w Age of Revenge, możesz wziąć udział w wojnach klanowych.


Charakterystyczne cechy Age of Revenge na Androida:

  • nowoczesna grafika;
  • Gry RPG są rzadkie na urządzeniach mobilnych;
  • system klanowy, możliwość gry w trybie kooperacji;
  • ogromny wybór broni;
  • umiejętność odgrywania różnych ról.

Reklama

Pobierz Age of Revenge 1.6.7

Nowości w tej wersji
We've fixed display on devices with wide screens
informacje ogólne
wersja 1.6.7 (67)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:26
rozmiar 6.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Fruitshake na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/12 10:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |