Xtreme Motorbikes
0 (0)

Opis:

Gra Xtreme Motorbikes  to fajny wyścig, w którym musisz przemierzać ulice miasta na motocyklu, wykonywać akrobacje, brać udział w wyzwaniach i doskonalić swoje umiejętności jazdy.

Użytkownik steruje motocyklistą poruszającym się po lokalizacjach metropolii. Możesz poruszać się w dowolnym kierunku, rozgrywka utrzymana jest w stylu otwartego świata. Wysokiej jakości utwardzone drogi pozwalają wypróbować różne techniki kaskaderskie, trenować i ćwiczyć talenty. Postać martwi się także o zarabianie pieniędzy, bo za nią możesz kupić nowy motocykl lub poprawić parametry techniczne istniejącego motocykla. Łącznie oferowanych jest ponad 20 pojazdów dwukołowych, w ofercie znajdują się modele sportowe i klasyki. Ulepszenia i zakupy są dokonywane w garażu. Możesz tam również użyć elastycznych ustawień wyglądu żelaznego konia.

Półpuste tory zapewniają względną swobodę ruchu, ale należy wziąć pod uwagę obecność samochodów i pieszych. Możesz wykonywać zadania, pokonywać określone dystanse w ograniczonym czasie, udaje się przejść przez liczne punkty kontrolne. Dozwolone są również wycieczki bez określonego celu. Dozwolone jest zabieranie pasażerów do miejsca docelowego. Jeśli motocyklista jest zmęczony, łatwo go zastąpić innym. Fani sportów ekstremalnych lubią ścigać się po dachach, wykonywać niebezpieczne skoki między budynkami. Na zwykłej drodze jest też mnóstwo okazji do ćwiczenia i demonstrowania umiejętności.

Charakterystyczne cechy gry Xtreme Motorbikes:

  • wyścigi motocyklowe freestyle w środowisku miejskim;
  • ponad dwa tuziny motocykli sportowych i klasycznych;
  • fajne strojenie żelaznych koni;
  • zmiana kierowców, selekcja pasażerów;
  • w połowie puste drogi, mały ruch.

Symulator z ładną grafiką 3D pozwala cieszyć się scenerią i wybrać własny styl zachowania. Niektórzy wolą szacunek dla etykiety i ostrożne poruszanie się, podczas gdy inni preferują trudne manewry z wysokim ryzykiem wypadków i siły wyższej. Widok z perspektywy trzeciej osoby pozwala zobaczyć wszystko, co dzieje się obok oddziału. Realistyczna fizyka w połączeniu z wygodnymi elementami sterującymi sprawia, że ​​rozgrywka jest przyjemniejsza. Uczyń swoją postać genialnym kierowcą motocyklowym!


Reklama

Pobierz Xtreme Motorbikes 1.5

Nowości w tej wersji
Xtreme Motorbikes v 1.5
100,000 free coins ,
bugs fixed ,
crashing fixed ,
informacje ogólne
wersja 1.5 (5)
Data umieszczenia 2021-09-15 20:29
rozmiar 52.45 MB
polski nie
wymagania
android +
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/13 10:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |