Opis:

Gra Sculpt people  to zabawny symulator, w którym musisz wyrzeźbić z gliny wizerunki popularnych postaci, pomalować głowy i wykonać wspaniałe dzieła.

Użytkownik działa jako rzeźbiarz specjalizujący się w ludzkich twarzach. Na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta tworzy analogię wyglądu, uwzględniając indywidualne cechy i nastroje odzwierciedlone w źródle. Każdy poziom oznacza wykonanie jednego zamówienia. Klient przychodzi do specjalnego gabinetu i pokazuje fotografię lub rysunek. Następnie geniusz udaje się do warsztatu i zaczyna pracować. U góry wyświetlane są kółka, dzięki którym łatwo jest określić liczbę podzadań i dowiedzieć się, nad którym podzadaniem pracujemy w danym momencie. Poniżej znajduje się skala pokazująca warunkową część wykonanej pracy.

Musisz nadać kawałkowi gliny określony kształt, a następnie specjalnym patyczkiem zrobić oczy, nos, usta i inne podstawowe elementy. Po opracowaniu niezbędnych szczegółów następuje kolorystyka. Rzeźbiarz otrzymuje różne szablony, co wyklucza uszkodzenie przedmiotu przez niewłaściwe nałożenie farb. Użytkownik wybiera odcienie według swoich upodobań, w dolnej części ekranu wskazano preferowany kolor. Narzędzia również można podnosić, ale na początkowych etapach znaczna ich część jest blokowana. Fryzura i dodatki będą ostatnim akcentem procesu.

Charakterystyczne cechy gry Sculpt people:

  • tworzenie glinianych rzeźb głów;
  • kształtowanie twarzy z uwzględnieniem niuansów;
  • kolorystyka, dobór akcesoriów;
  • odblokowywanie narzędzi, zarabianie monet;
  • otrzymywanie ocen od klientów.

Wykonawca z gotową rzeźbą wraca do biura, widzi emocje klienta. Nagrodą będą gwiazdki za kreatywność, prawidłowe zastosowanie i efektowne zestawienie kolorów, zestawienie biżuterii lub elementów garderoby. Co więcej, monety są kredytowane, które można wymienić lub zapisać. Czasami przynoszą odcisk warg lub inny niekompletny obraz, pozwalając graczowi wykazać się większą wyobraźnią, cieszyć się swobodą kreatywności. Zaskocz swoich klientów, odkryj nowe narzędzia i baw się poprawiając swoje umiejętności rzeźbienia!


Reklama

Pobierz Sculpt people 1.8.8.0

Nowości w tej wersji
New update. Smoother game. Lots of fun!
informacje ogólne
wersja 1.8.8.0 (401881)
Data umieszczenia 2022-04-17 05:47
rozmiar 144.26 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/13 12:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |