Blade & Soul: Revolution
0 (0)

Blade & Soul: Revolution

Opis:

Blade Soul: Revolution  to mobilna gra MMO, którą niektórzy uwielbiają, a inni krytykują. W grze użytkownik będzie mógł zanurzyć się w całkowicie otwartym świecie, w którym będzie musiał nauczyć się sztuk walki.


Blade Soul: Revolution ma świetną oprawę graficzną. Grafika 3D od razu przyciąga uwagę użytkowników. W końcu szczegóły i piękne krajobrazy wciąż można nazwać rzadkością wśród gier mobilnych. Ale nie tylko modele kończą na komponencie wizualnym! Do gry dodano przerywniki filmowe, dzięki którym gracze mogą lepiej zanurzyć się w fabule, dowiedzieć się więcej o świecie fantasy. Cięte sceny są równie doskonałej jakości. Spodoba ci się ich oglądanie.


Dla wszystkich fanów średniowiecznej broni i dynamicznych bitew wymagana jest instalacja Blade Soul: Revolution. Przynajmniej spróbuj. Jeśli naprawdę kochasz walczyć, postęp nie potrwa długo.

W grach MMO są frakcje, z których jedną możesz grać. Twoim głównym zadaniem będzie wygranie bitwy na dużą skalę (naprawdę na dużą skalę). Pojedynczy serwer w Blade Soul: Revolution może obsługiwać wielu graczy. Setki!

A w ogniu wielkich bitew nie możesz obejść się bez strategii, która jest niezwykle ważna do przemyślenia z wyprzedzeniem. W przeciwnym razie działania staną się chaotyczne, w większości przypadków będą bezużyteczne.


Blade Soul: Revolution zostało już ocenione przez tysiące użytkowników. Gra dopiero się rozwija, ale jej potencjał jest ogromny. I choć nie ma jej w pierwszych liniach list przebojów, na pewno będą przeciwnicy i sojusznicy.


Jakie są cechy charakterystyczne Blade Soul: Revolution?

  • oszałamiająca grafika 3D, szczegółowość;
  • masowe bitwy i unikalne sposoby rozwoju postaci;
  • Niekończąca się gra MMO;
  • przemyślana fabuła.

Projekt okazał się jednak nie tak doskonały, jak chcieliby go programiści. Pączek staje się przyczyną nierówności graczy, pojawia się energia (jego obecność w grze uważana jest za relikt przeszłości). Niektóre zajęcia również mogą przeszkadzać i okazują się znacznie bardziej przydatne niż inne.


Reklama

Pobierz Blade & Soul: Revolution 3.00.040.1

Nowości w tej wersji
- Halloween event added
informacje ogólne
wersja 3.00.040.1 (300041)
Data umieszczenia 2021-11-11 18:31
rozmiar 98.28 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Netmarble na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/14 09:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |