Random Card Defense
0 (0)

Opis:

Playing the Random Card Defense  - strategia online, która zniszczy potwory, wzmocni ogniowe wieże atakujące, aby działały na losowych zmianach typów budynków.

Na prostokątnym obszarze użytkownik umieszcza karty wież, które strzelają do wrogów. Antagoniści starają się ominąć prostokąt, musisz ich zniszczyć i uniemożliwić pokonanie dystansu. Rozmieszczenie przedmiotów ochronnych można zmienić według własnego uznania. Głównym zadaniem jest wybór optymalnych pozycji, biorąc pod uwagę różne style obrażeń. Proponuje się łączenie identycznych liczb w celu modernizacji. Wraz ze wzrostem poziomu mocy konstrukcji będziesz musiał zmierzyć się z radykalną zmianą jej rodzaju. Losowość takich poprawek powoduje konieczność ciągłej zmiany taktyki, doskonalenia strategii. Nowe zwykłe lub legendarne przedmioty o nieznanych wcześniej właściwościach pojawiają się okresowo.

Deweloper oferuje rozgrywkę w formacie PvP. Terytorium przeciwnika jest wyświetlane w górnej połowie ekranu, próbuje on również zatrzymać ruch jednostek wroga. Ten, którego obrona została wcześniej przełamana, przegrywa. Im silniejsze karty, tym aktywniej możesz oprzeć się potworom. Ważne jest, aby ulepszyć pokład i dążyć do poprawy wydajności wież. Z prawdziwymi przeciwnikami wolno nie tylko walczyć, tworzenie klanów pozwala na testowanie bardziej wdzięcznych schematów działania, wspólnych wysiłków w walce z różnymi stworzeniami.

Charakterystyczne cechy gry Random Card Defense:

  • zdobywanie energii podczas zabijania potworów;
  • wymiana zasobu na karty z wieżami;
  • łączenie i ulepszanie struktur;
  • losowa zmiana rodzaju obiektu w czasie pompowania;
  • analiza kart przeciwnika.

Oprócz kolorowej szaty graficznej projekt może pochwalić się wysokiej jakości systemem motywacyjnym. Skrzynie z nagrodami zwiększają chęć do walki, zwiększają poczucie rozwoju i otwierają dodatkowe możliwości ulepszeń. Różnorodność wnosi osobowości bohaterów, oferowany jest wybór mistrza z oryginalnymi talentami. Proste sterowanie, przejrzyste zadania i elastyczna strategia pozwalają cieszyć się żywymi bitwami i pokazać umiejętności zarządzania na polu bitwy. Pozostań w defensywie dłużej niż inni i zdobywaj zasłużone nagrody!


Reklama

Pobierz Random Card Defense 1.0.38

Nowości w tej wersji
New Contents Updated!
And optimized game performance and bug fixes for a better experience!
informacje ogólne
wersja 1.0.38 (111)
Data umieszczenia 2021-04-15 18:01
rozmiar 58.37 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje CookApps na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/16 09:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |