Opis:

Mini DayZ 2  to postapokaliptyczna gra mobilna, w której na świecie szaleje groźny wirus. Ziemia pogrążyła się w ciemności. Zwierzęta nie są już tak przyjazne, jak kiedyś. Praktycznie nie było ocalałych. Cywilizacja nie była w stanie poradzić sobie z wirusem na czas, więc w naturalny sposób wyginął. Niszczycielska siła wirusa okazała się tak wielka, że ​​szybko zniszczył całą ludzkość. Musisz znaleźć się w ruinach cywilizacji. Tylko gracz może przywrócić planetę do życia. Jednak w tym celu będziesz musiał bardzo się postarać.


Mimo że na planecie wciąż są ludzie, większość z nich jest zrozpaczona. Musisz stać się mądrym przywódcą, który może ich zjednoczyć, zaszczepić w duszach nadzieję. Ale skąd wiesz, kto przeżył? Jak zdobyć wiarygodność w zespole?


Wszystko zaczyna się od znajomości.

Najpierw w Mini DayZ 2 będziesz musiał nawiązać kontakt z innymi ocalałymi. Im więcej znajomych, tym bardziej są zróżnicowani, tym lepiej przygotowana będzie Twoja osada na wypadek sytuacji awaryjnej.

Na gruzach cywilizacji będziesz musiał stworzyć całą społeczność, zorganizować obóz, który okaże się główną siedzibą. Ten obóz powinien być uniwersalną przystanią na każdą okazję. A kłopoty w postapokaliptycznym świecie są na każdym kroku.


W Mini DayZ 2 będziesz musiał zorganizować i ustanowić regularną zbiórkę zasobów. Nie jest łatwo je zdobyć iw takim przypadku rezerwy powinny wystarczyć na długi okres czasu. Prawie żaden inny ocalały nie poradzi sobie bez Ciebie! Przejąłeś już kontrolę nad grą.


Aby wydobyć zasoby, będziesz musiał udać się na nalot. Możesz znaleźć nie tylko zasoby, ale także ulepszenia dla obozu. To właśnie rajdy pomogą Ci rozwijać się w najszybszym tempie.


Sadzenie roślin nie będzie zbyteczne. Uprawa jest stałym źródłem pożywienia. Twórz własne plantacje i żywi się tym, co wysyła natura.

Istnieje również kilka wskaźników, które trzeba będzie stale monitorować. Wskaźnik infekcji jest głównym. Im bardziej jesteś chory, tym dalej jesteś od celu. Uważaj na swoje zdrowie, podnoś morale w obozie.


Reklama

Pobierz Mini DayZ 2 1.3.2

Nowości w tej wersji
New weapons and gear added
New location added
Added new areas to explore
New shop options added
Achievements added
informacje ogólne
wersja 1.3.2 (127)
Data umieszczenia 2021-12-24 06:06
rozmiar 124.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/16 12:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |