Opis:

Game Me is King  - to fajna gra symulacyjna, w której można zarządzać podwładnymi i stworzyć idealne warunki dla plemienia w wiosce w odległych krainach.

Użytkownik wciela się w króla plemienia żyjącego w okresie prehistorycznym. Mała osada na terytorium wyspy ma niezwykłe perspektywy rozwoju i wielowiekowego dobrobytu. Konieczne jest rozłożenie zadań między ludzi, monitorowanie jakości wykonywanej pracy. Władca uważnie obserwuje innych, dostosowuje procesy. Ustala również wysokość obowiązkowej daniny i przydziela środki, aby zapewnić poprawę życia ludności. Wiele obszarów wyspy nie było początkowo zagospodarowanych, istnieje możliwość rozbudowy, zwiększenia własności.

Wśród głównych działań będzie łowiectwo, rolnictwo, sprawy wojskowe, budownictwo. Ludzie mają predyspozycje do pracy w takim czy innym kierunku. Będziemy musieli poradzić sobie z armią, kształcić żołnierzy. Uwagę będzie wymagało również rolnictwo i hodowla zwierząt. Niezwykłe rośliny owocują tylko wtedy, gdy przestrzega się schematu pielęgnacji; zwierzęta domowe muszą spełniać określone warunki. Duże gady współistnieją z ludźmi, niektórzy podwładni będą mogli przynosić korzyści plemieniu poprzez aktywne polowanie. Konstruktorzy dodają ważne obiekty do lokalizacji.

Charakterystyczne cechy gry Me is King:

  • zarządzanie plemienne, indywidualne podejmowanie decyzji;
  • polowanie na ogromne dinozaury;
  • uprawa owoców, zbieranie;
  • prowadzenie działań wojennych, tworzenie infrastruktury;
  • zarobki i alokacja zasobów.

Urocza, kreskówkowa grafika tworzy nastrój, intuicyjne sterowanie pozwala szybko odkryć zawiłości i zacząć wykonywać królewskie obowiązki. Projekt wyróżnia się na tle innych symulatorów rolnictwa z szerokim zakresem zadań i możliwością zagłębienia się w każdy proces. Konieczne jest rozpoznanie potrzeb, reagowanie na różne sygnały. Im większa odblokowana lokacja, tym trudniej zarządzać wszystkim, co się tam dzieje. Narzędzi do rozwoju jest wiele, ale pochopne decyzje mogą doprowadzić do gwałtownego pogorszenia się sytuacji, a nawet zrujnować całe plemię. Oceń ryzyko i przygotuj się na pociągnięcie do odpowiedzialności. Okaż mądrość i znajdź sposoby na systematyczne ulepszanie terytoriów z korzyścią dla plemienia!


Reklama

Pobierz Me is King 0.7

Nowości w tej wersji
Random Bug Fixes and Improvements
informacje ogólne
wersja 0.7 (86)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:25
rozmiar 63.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
0.38★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/17 10:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |