Opis:

Just Survive  to gra mobilna, w której użytkownik może poczuć się jak survivalista w dziczy. Ale wszystko nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W Just Survive będziesz ścigany przez ogromnego Tyrannosaurus rex, który zmiażdży cię, jeśli się zakneblujesz. Gracz będzie musiał przetrwać w tsunami, unikać ognistego oddechu, a nawet balansować, będąc na wodospadzie. Just Survive na pewno nie pozwoli Ci się rozproszyć, nie sprawi, że będziesz się nudzić. Tutaj musisz stale patrzeć na ekran i monitorować każdą drobiazg. Twoja pozycja może się zmienić w każdej chwili!


Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest element wizualny. To harmonijne kolory, urocze modele i animacje. Nawet jeśli musisz przetrwać w Just Survive, nie poczujesz żadnego strachu. Z tego wynika, że ​​gra jest odpowiednia dla graczy w różnym wieku.

Możesz stworzyć własną osadę, która stanie się przystanią dla ocalałych. Każdy, kto uwielbia czuć się jak burmistrz lub architekt, pokocha to.


W Just Survive możesz wybierać spośród różnych postaci. Im więcej doświadczenia w grze, tym więcej skórek i funkcji. Jeśli logujesz się regularnie, zdziwisz się, że gra zmienia się za każdym razem. A to nie przeszkadza w interakcji z otoczeniem. Raczej wprowadza różnorodność.


Just Survive oferuje wiele trybów i mini-gier. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Chcesz zarządzać? Zaangażuj się w budowę! Lubisz dynamiczne pościgi? Następnie uciekaj przed dinozaurem. I nie zawsze musisz to robić sam. Just Survive otwiera wiele możliwości, a opcje rozgrywki można zmieniać przynajmniej codziennie.


W Just Survive są reklamy. W ten sposób możesz wypróbować grę za darmo. Aby się go jednak pozbyć, wystarczy rozłączyć połączenie z Internetem.

Użytkownicy wystawiają Just Survive prawie wyjątkowo dobre oceny. Źle o projekcie wypowiadają się tylko ci, którzy mają problemy z uruchomieniem i instalacją. Zwykle jest to spowodowane przestarzałym urządzeniem.

Zacznij grać w Just Survive już teraz!


Reklama

Pobierz Just Survive 1.10.11

Nowości w tej wersji
Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.10.11 (63)
Data umieszczenia 2022-04-17 06:24
rozmiar 109.3 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/18 10:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |