Opis:

Agent Bone  to dynamiczna gra mobilna z charakterystycznym elementem wizualnym. Musisz walczyć, ale bitwy nie będą powodować irytacji. Chodzi o urocze modele i animacje, które po prostu nie pozwolą graczowi się złościć.


Strzelaj - to będzie twoje główne zadanie w Agent Bone. Możesz wypróbować różnych bohaterów, podnieść broń, skupiając się na własnych preferencjach. Walka z zombie to niebezpieczny biznes, co oznacza, że ​​najlepiej unikać błędów (jeśli to możliwe).


Im więcej czasu spędzisz w grze, tym więcej postaci i opcji broni będzie dostępnych. Umiejętność strzelania poprawia się z czasem.

Głównym bohaterem był Mr. Bone - z wyglądu przypomina szkielet. Wystarczy jedna ikona, aby gracz mógł zrozumieć, dla kogo będzie grał na początku.

Rozpoczęcie gry w Agent Bone jest łatwe. Nie będzie żadnych trudności nawet dla tych, którzy wcześniej nie spotkali się z mobilnymi strzelankami. Intuicyjne sterowanie pomoże Ci zanurzyć się w grze od pierwszych minut. Bez żmudnej nauki! Brak dodatkowych funkcji. Wystarczy zaopatrzyć się w wygodną i skuteczną broń. Wtedy pojawią się wszystkie warunki zwycięstwa.


Jeśli osiągnąłeś już jakiś sukces, będziesz mógł pompować swoją postać. Aby to zrobić, zmienisz geny. Możesz rozwijać się w Agent Bone bez ograniczeń. Gra na pewno nie będzie Cię nudzić w pierwszych dniach.

Aby wygrać, musisz dostać się do legowiska wroga. Ale dlaczego? Znajdziesz tam nowe pistolety i materiały, które będą potrzebne do pompowania w przyszłości. Im więcej udanych bitew masz, tym jesteś silniejszy. Nie przegap okazji, aby rozegrać kilka walk pomiędzy nimi.


W Agent Bone możesz zdobywać nagrody, nawet gdy nie grasz. Po prostu wejdź do gry, kiedy Ci odpowiada. Pan Bone odbierze dla ciebie nagrody.


Charakterystyczne cechy Agent Bone na Androida:

  • wiele nagród;
  • ciekawy element wizualny;
  • duży wybór broni, różnorodne możliwości pompowania;
  • dynamiczne bitwy;
  • najprostsze zarządzanie.

Reklama

Pobierz Agent Bone 1.58.2126

Nowości w tej wersji
New Agent Amon takes to the stage!
Another new agent has arrived at the ZIB. He's supposedly an heir to the family fortune, kind and debonair, with an eloquent tongue. More importantly, he possesses a special power unknown to all. Play the latest version now and experience this stellar newcomer!
From 1 Oct to 10 Oct, the Autumn event is available for a limited time!

Other bug fixes and game experience optimizations
informacje ogólne
wersja 1.58.2126 (1582126)
Data umieszczenia 2021-10-06 10:21
rozmiar 48.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje Ohayoo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/18 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |