Opis:

Camp Defense  to postapokaliptyczna gra mobilna, która spodoba się wielu entuzjastom survivalu, przyzwyczajonych do zabawy podczas przerwy w metrze. Musisz stanąć twarzą w twarz z hordami zombie. Pozostaje tylko walczyć!


Ciężarówka stanie się Twoją fortecą. A potwory na pewno będą próbowały go zaatakować. Czując, że mogą pozbawić cię schronienia, zombie od razu spróbują przejąć samochód. Twoim zadaniem jest powstrzymanie ich przed zrobieniem tego.


Camp Defense jest wystarczająco jasny i zabawny, ale ta gra nie jest dla młodszych graczy. Dla niektórych przeszkodą będzie brak rosyjskiego tłumaczenia, ale interfejs jest dość prosty. Możesz zacząć grać w Camp Defense bez znajomości języka angielskiego.


Zakupy w aplikacji to kolejna funkcja. Możesz ich użyć lub zignorować. Gra jest dostępna za darmo, ale po połączeniu z Internetem będziesz musiał oglądać reklamy. Dzięki temu możesz bezpłatnie zainstalować aplikację.


Ale to nie znaczy, że musisz mieć połączenie z Internetem, aby grać w Camp Defense. Możesz rozpocząć bitwę bez hotspotu Wi-Fi. Możesz także wyłączyć mobilny Internet, aby uniknąć oglądania reklam.


Charakterystyczne cechy Camp Defense na Androida:

  • jasny element wizualny, chwytliwe animacje;
  • motyw postapokalipsy;
  • gra może być bardzo zróżnicowana, ponieważ w sumie dostępnych jest ponad 1000 poziomów;
  • musisz wziąć udział w ekscytujących bitwach;
  • kilka lokalizacji do wyboru;
  • kontrolowane jednostki będą dostępne dla Ciebie.

Camp Defense nie zyskał jeszcze ogromnej popularności w Google Play, ale użytkownicy pozostawiają w większości pozytywne recenzje. Jednak niektórzy narzekają na natrętne reklamy i obfitość darowizn. Warto jednak powtórzyć, że w grze można ćwiczyć i doskonalić się bez inwestycji.

Obrona obozu - krótkie bitwy, w które można przystąpić w dowolnym wolnym czasie. Na pewno nie będziesz mógł odinstalować tej gry zaraz po instalacji! Dołącz teraz do walki z zombie.


Reklama

Pobierz 1.0.760

informacje ogólne
wersja 1.0.760 (760)
Data umieszczenia 2022-04-17 06:40
rozmiar 73.48 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

AD_ID

AD_ID

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/19 09:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |