Opis:

Game Mental Gun 3D  - to zabawna strzelanka sieciowa, w której będziesz uczestniczyć w starciach drużynowych, bombardować wrogów na losowych mapach.

Totem gracza udaje się na miejsce z bronią, od razu zaczyna strzelać do antagonistów. Po lewej stronie wyświetlona jest informacja o tym, kto kogo zabił. Po śmierci następuje natychmiastowe zmartwychwstanie z możliwością kontynuowania bitwy. Głównym celem jest zniszczenie maksymalnej liczby przedstawicieli drużyny przeciwnej w wyznaczonym czasie. Licznik czasu na górze wskazuje, ile pozostało do końca bieżącego meczu. Możesz strzelać i celować ręcznie lub za pomocą automatyki. Ostatnia opcja ma wiele niuansów, musisz dostosować się do automatycznych celowników, aby opracować algorytm działań.

Rozgrywka oferuje tryby, które różnią się w zależności od modeli dostępnych rodzajów broni. Niektórym użytkownikom spodoba się możliwość korzystania z całego arsenału, podczas gdy inni będą preferować ekstremalny format z użyciem jednego rodzaju narzędzia do obrony i ataku. Możesz próbować pracować tylko z pistoletami lub karabinami, a nawet ograniczyć się do noży. Koniec bitwy wyznacza rozdział nagród wśród członków zwycięskiej drużyny. Za otrzymane fundusze zaleca się ulepszanie broni, zakup bardziej zaawansowanych modeli. Warto też rozważyć zakup zmodyfikowanej zbroi i materiałów eksploatacyjnych.

Charakterystyczne cechy gry Mental Gun 3D:

  • potyczki drużynowe w trybie wieloosobowym;
  • krótkie mecze przez kilka minut;
  • odblokowywanie zbroi i broni;
  • duże losowe mapy lokalizacji;
  • zdobywanie waluty i doświadczenia, zwiększanie oceny.

Deweloper postawił na ładną grafikę w formacie low poly. Brak jaskrawych kolorów tworzy spokojne tło, które pomaga skupić się na głównych zadaniach. Widzenie z pierwszej osoby zwiększa ryzyko niezauważonego zbliżenia się wroga, ważne jest, aby stale się rozglądać, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo nagłych obrażeń. Przestronne, losowo wybrane karty sprawiają, że rozgrywka jest jeszcze przyjemniejsza. Krótkie bitwy pozwalają oderwać się na kilka minut, czerpać przyjemność w czasie rzeczywistym ze strzelanki o minimalistycznym designie.


Reklama

Pobierz Mental Gun 3D 0.2.86

Nowości w tej wersji
New buster: infinity bullets
informacje ogólne
wersja 0.2.86 (103)
Data umieszczenia 2021-07-03 03:59
rozmiar 62.26 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/21 10:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |