Opis:

Obóz Slashy - Endless Runner! To gra na urządzenia mobilne z harmonijnym komponentem wizualnym, która spodoba się większości graczy. Obóz Slashy - Endless Runner! nie zyskał jeszcze popularności w szerokich kręgach, ale projekt ma na to wszelkie szanse. Gra zebrała ponad 500 ocen w Google Play. A zdecydowana większość użytkowników wypowiadała się o tym pozytywnie. To jeden element wizualny, zabawne modele.


Obóz Slashy - Endless Runner! odpowiedni dla dorosłych graczy, którzy są zachwyceni ekstremalnym, totalnym szaleństwem i niecodziennymi rolami!

Twórcy stworzyli już kilka wysokiej jakości horrorów. Obóz Slashy - Endless Runner! stał się następny. Musisz wziąć udział w serii wyścigów „śmierci”. Gracz musi tylko zniszczyć każdego, kto stanie mu na drodze. Jednak nie jest to tak łatwe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka!


Slashy Camp Action - Endless Runner! staje się kolejką bitew z wieloma przeciwnikami. Poczuj się jak szaleniec z obsesją zemsty! Musisz użyć broni, przejść przez wiele opcji i taktyk, aby znaleźć najbardziej „efektywną” kombinację w walce z wrogiem (nawet jeśli wróg nie zawsze jest godny).


A co z bronią? Jest na obozie Slashy - Endless Runner! wielka ilość. Możesz wybrać różne ostrza, nieustannie eksperymentować.

Za każdy wyścig, w którym udało Ci się wygrać, otrzymasz punkty doświadczenia. Gra będzie stopniowo stawała się coraz bardziej interesująca. Więcej doświadczenia oznacza więcej możliwości. Nowe ikony są odblokowane. Wraz z doświadczeniem otrzymasz również przyjemne bonusy.


Im dłużej grasz, tym więcej wiesz, jak zdobyć fajne bonusy. Nie zatrzymuj się na tym i nie opuszczaj gry na dłuższy czas. Dzięki takiemu podejściu bardzo szybko można zobaczyć postęp.

I niech Slashy Camp - Endless Runner! będziesz zabójcą, a nie ofiarą, po drodze czekają na Ciebie liczne pułapki. Natychmiast zrozumiesz, gdzie nie powinieneś się wtrącać.


Reklama

Pobierz Slashy Camp 1.1.5

informacje ogólne
wersja 1.1.5 (1010500)
Data umieszczenia 2021-04-28 14:40
rozmiar 21.06 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/21 12:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |