Opis:

Betrayal.io  to mobilna gra wieloosobowa, w której współpracujesz ze swoimi sojusznikami, aby znaleźć zdrajcę w swoim zespole. Uczciwi gracze powinni radzić sobie z zadaniami, które znajdują się w różnych zakątkach mapy, ale nie oznacza to, że w trakcie pracy można stracić czujność. Zwykłe przeoczenie może prowadzić do nieodwracalnych konsekwencji.


Ci gracze, których przeznaczeniem jest rola zdrajców w Betrayal.io, będą przeszkadzać w zadaniach. Przekonasz się, że zaczęły się awarie. A to oznacza, że ​​sytuacja wymaga pilnej naprawy. Zadaniem „złoczyńców” jest rozprawienie się ze wszystkimi „uczciwymi” graczami, a nie pozwolenie im na kontynuowanie gry.


Dyskusja również odgrywa ogromną rolę w Betrayal.io. W tym momencie po konsultacji z resztą zespołu będziesz w stanie określić, kto zachowywał się podejrzanie. O wszystkim zadecyduje głosowanie zbiorowe.

Jak nie stać się ofiarą swojej sytuacji? A jak nie „wylecieć” z gry wcześniej, niż byś chciał?


Jeśli jesteś spokojnym graczem, aktywnie uczestnicz w dyskusjach. Wykonuj zadania, zachowaj czujność. Nadmierne zaufanie może cię również zabić. A jeśli ten, z którym wykonujesz zadania, okaże się zdrajcą?


Jeśli byłeś przeznaczony do roli „złoczyńcy”, wszystkie „mroczne czyny” powinny być wykonywane tak dyskretnie, jak to tylko możliwe. Nie musisz wzbudzać podejrzeń. Możesz także wziąć udział w dyskusjach, ale w takim przypadku nie powinieneś sprzeciwić się opinii większości i działać zbyt otwarcie. W przeciwnym razie zespół będzie zainteresowany tym, który podejrzewa bardziej niż inni. A potem możesz pożegnać się z wygraną w tej rundzie.


Betrayal.io to ulepszona wersja gry Among Us. Postacie tutaj bardziej przypominają prawdziwych ludzi, dostępne są inne zadania. A samo środowisko się zmienia!


Wielu mobilnych graczy zwraca uwagę, że Among Us był wyjątkowo dobry, ale szybko się znudził. A jeśli jesteś jednym z tych graczy, Betrayal.io będzie prawdziwym darem niebios. Ta sama koncepcja, te same warunki i zadania. Wszystko będzie wydawało się podejrzanie znajome. A to będzie Twoja zaleta.


Reklama

Pobierz Betrayal.io 1.1.5

Nowości w tej wersji
- Improvements and bugfixes for the previous version
informacje ogólne
wersja 1.1.5 (60)
Data umieszczenia 2022-04-17 07:15
rozmiar 125.34 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/22 10:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |