Opis:

Gra Mafia City  to wciągająca strategia, w której musisz rozwijać miasto, walczyć o zasoby, zarabiać na różnego rodzaju biznesach i zdobyć autorytet wśród mafii.

Totem użytkownika trafia do małej wioski. Początkowa skromność nie przeszkadza w narastaniu ambicji podporządkowania sobie terytoriów i miejscowych przestępców. Bohater porządkuje ziemię, poprawia infrastrukturę, czyni ją atrakcyjną. Niebezpieczeństwo polega na tym, że wielu będzie chciało zawładnąć innymi. Do odparcia ataków zaleca się zatrudnianie samotnych bandytów oraz przedstawicieli różnych grup. Zbiry uwielbiają znajdować się w centrum sytuacji problemowych, a strzelcy po mistrzowsku radzą sobie z każdym modelem broni. Rowerzyści uwielbiają prędkość, napady i podpalenia, a specjaliści od samochodów są w stanie dokonać niesamowitych modyfikacji czterokołowych żelaznych koni.

Bitwy i konflikty toczą się cały czas, ludzie walczą, redystrybuują zasoby, a łup powinien zostać podzielony przez przywódcę. Tempo rozwoju miasta i jakość jego ochrony zależą od prawidłowości podziału zysków. Nawet z potężną pomocą trudno jest zorganizować godną przeciwdziałanie wrogom. Zawieranie korzystnych dla obu stron umów i tworzenie niezawodnych sojuszy z innymi graczami pozwala liczyć na pomoc w napiętych chwilach. Ataki i selekcja obcych stron są również łatwiejsze do przeprowadzenia połączonymi siłami.

Charakterystyczne cechy gry Mafia City:

  • zniewolenie przestępczości w metropolii;
  • budowa i modernizacja fajnych budynków;
  • częste bitwy, rozwiązywanie problemów siłą;
  • uzyskiwanie pomocy od bandytów;
  • łączenie się z prawdziwymi użytkownikami w klany.

Kolorowa oprawa graficzna dodaje wizualnego uroku projektowi. W połączeniu z opcją zoom, możliwość radykalnej zmiany kąta widzenia pozwala zobaczyć szczegóły i podejmować decyzje z uwzględnieniem każdego szczegółu. Deweloper oferuje codzienne bitwy, zmieniające się strefy wpływów i walki o władzę. Określ, gdzie wykazać się przebiegłością, skup się na wytrwałości. Podczas aranżacji metropolii można na chwilę oderwać się od namiętności, ale będziesz musiał szybko wrócić do swojej głównej działalności, inaczej wszystko podzielą inni liderzy. Zwiększaj gospodarstwa i podkreślaj prawo do dominacji w regionie!


Reklama

Pobierz 1.5.878

Nowości w tej wersji
【New Contents】
1. Gold Rush: During the [War Day Contest], you will not be able to use the Truce when going to areas not under your control.

【New Features】
1. Decoration: New Turf Decoration [5th Anniversary - Seraph Citadel].

【Optimization & Adjustments】
1. Vigilante Settings: When selecting a Vigilante for Crime Ops, the [Preset Leading Vigilante(s)] column can be collapsed.

【Fixed Contents】
1. Fixed issue with incorrect Collection attributes in [Ancient War Crest].
informacje ogólne
wersja 1.5.878 (445)
Data umieszczenia 2021-11-11 12:38
rozmiar 86.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

NETWORK

NETWORK

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

REGISTER

REGISTER

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje YottaGame na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/22 12:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |