Halloween Stories: Invitation
0 (0)

Halloween Stories: Invitation

Opis:

Halloween Stories: Invitation oferuje uzależniające zagadki na Halloween. Gra nadaje się na każdą porę roku (urzeka nie tylko jesienią). W każdej chwili możesz się bać i rozwiązywać zagadki! Musisz szukać przedmiotów w różnych lokalizacjach, a nawet kogoś uratować! Halloween to czas, kiedy rzeczy stają się przerażające, tajemnicze i mroczne. Zanurz się teraz w tej atmosferze.


Grając w Halloween Stories: Invitation, zdasz sobie sprawę, że nie wszystkie imprezy są tak zabawne, jak mogłoby się wydawać na początku. Stopniowo gra staje się coraz bardziej przerażająca. Kolory gęstnieją, ale misję musisz zakończyć do końca. Nie ma odwrotu (na pewno zgodnie z fabułą).


Najpierw musisz dowiedzieć się, kto dokładnie zorganizował imprezę Halloween, dowiedzieć się, kto na nią przyszedł. To pierwszy krok do rozwiązania tajemniczych wydarzeń.

Ale Twoim zadaniem jest nie tylko rozwiązywanie cudzych łamigłówek! Gracz będzie musiał zrozumieć, kim naprawdę jest. A to nie będzie takie proste, jak mogłoby się wydawać. W Halloween Stories: Invitation musisz regularnie wygrywać mini-gry i dokonywać wyboru.


Nie zapomnij o konieczności zbierania przedmiotów znajdujących się w wielu różnych lokacjach. Od tego zależy twoje przeznaczenie!

Twórcy Halloween Stories: Invitation przygotowali niespodziankę dla tych, którzy opanowali główny wątek fabularny. Po rozwiązaniu wszystkich głównych zagadek uzyskasz dostęp do dodatkowego rozdziału. Możesz kontynuować mini-gry i odwoływać się do nich w dowolnym momencie. Po zakończeniu fabuły Halloween Stories: Invitation nie zniknie z twojego urządzenia.


Jakie są cechy wyróżniające Halloween Stories: Invitation na Androida?

  • szeroki wybór różnych minigier i łamigłówek;
  • ciekawa historia;
  • różnorodne lokalizacje i przedmioty, których użytkownik musi szukać;
  • napięta i ponura atmosfera;
  • Motyw Halloween;
  • wysokiej jakości element wizualny.

Halloween Stories: Invitation - Hidden Objects otrzymały pozytywne recenzje w Google Play.


Reklama

Pobierz Halloween Stories: Invitation 1.0.0

Nowości w tej wersji
relaese
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (9)
Data umieszczenia 2021-04-20 04:51
rozmiar 59.92 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/23 10:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |