Magic: The Gathering Arena
0 (0)

Magic: The Gathering Arena

Opis:

Magic: The Gathering Arena  to karciana gra strategiczna na urządzenia mobilne, która spodoba się graczom, którzy wiedzą, jak przewidzieć poczynania wroga. Musisz zebrać niszczycielską talię, która niezmiennie doprowadzi Cię do zwycięstwa. Ale nawet z najsilniejszymi kartami możesz przegrać. Tutaj o wszystkim decyduje strategia. A jak go rozwijać nauczysz się dopiero po wielu godzinach grania.


W Magic: The Gathering Arena możesz po prostu grać, wydobywając nowe karty, zbierać nagrody, wykonując określone czynności. Im więcej jednostek masz w swojej kolekcji, tym łatwiej będzie zebrać dobre kombinacje. Musisz walczyć na arenie, otwierając jedną kartę po drugiej. A każda nowa walka sprawi, że będziesz silniejszy i bardziej doświadczony.


Nie denerwuj się, jeśli przegrasz walkę w Magic: The Gathering Arena. To szansa na przyswojenie umiejętności bardziej doświadczonego gracza. Kiedy przegrywasz, zwracaj baczną uwagę na poczynania przeciwnika. Zwróć uwagę, jakich kart używa. Tylko w ten sposób możesz osiągnąć wielki sukces w grze karcianej i stać się niezwyciężonym przeciwnikiem.


Jeśli jesteś początkującym graczem, nie oznacza to, że porażki będą następować jedna po drugiej. Magic: The Gathering Arena posiada system treningowy. Na samym początku możesz grać przeciwko sztucznej inteligencji. Żadnej bezsilności, żadnej irytującej porażki! AI dostosowuje się do Twoich umiejętności. Z „wirtualnym” wrogiem możesz konkurować na równych warunkach.


W takich bitwach możesz przestudiować podstawowe mechanizmy, zrozumieć, w którym przypadku należy użyć jednej lub drugiej karty. Jeśli nie miałeś żadnego doświadczenia w takich bitwach, szkolenie może zająć trochę czasu. Ale nie będzie to zbyt skomplikowane ani żmudne.


Magic: The Gathering Arena oferuje dużą różnorodność. Możesz zbudować jedną z 15 różnych talii, z których każda opiera się na unikalnej mechanice. Ale najpierw musisz dokładnie przestudiować możliwości wszystkich kart, aby zdecydować o wyborze. Im więcej gier grasz, tym wyraźniejsze staje się to, które jest dla Ciebie odpowiednie.


Reklama

Pobierz Magic: The Gathering Arena 2022.13.10.1216

Nowości w tej wersji
Assorted bug fixes
informacje ogólne
wersja 2022.13.10.1216 (1216)
Data umieszczenia 2022-03-05 21:35
rozmiar 121.19 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/23 12:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |