Opis:

Sword Hunter  to pełna bitew gra mobilna, która zebrała pozytywne recenzje, ale nie zyskała jeszcze popularności w Google Play. Tutaj musisz walczyć z licznymi przestępcami, którzy weszli do miasta. Mogą tworzyć gangi. I właśnie w organizacji tych grup leży główne niebezpieczeństwo.


Musisz pompować umiejętności i ekwipunek bohaterów, aby częściej i szybciej wygrywać. Podążaj ścieżką sprawiedliwości, pokaż zbirom, kto tu rządzi! W Sword Hunter musisz walczyć na miecze, ale nie oznacza to wcale, że taktyka walki zawsze będzie taka sama. Musisz zmienić swoją strategię z bitwy na bitwę, wybrać najpotężniejszą broń (ze wszystkich, które jest obecnie dostępne). W Sword Hunter pokonywanie zbirów będzie inne dla każdego gracza. Zdobądź więcej nagród i doskonal umiejętności (które będą odblokowywane stopniowo), aby stać się silniejszym. W grze dostępnych jest wiele zestawów, wśród których na pewno znajdziesz ten, który wydaje Ci się najwygodniejszy.


Cechy będą kolejnym przydatnym dodatkiem dla twojej postaci w Sword Hunter. Ale nie będą dostępne od razu. Im większy postęp, tym więcej funkcji. Ale jak dokładnie je otrzymujesz? W bitwach będziesz musiał zdobyć wystarczającą liczbę talentów.


Sword Hunter oferuje kilka lokacji do wyboru. Jeśli masz dość bitew na jednym terytorium, zawsze możesz wybrać inną mapę. Wrogowie też są inni. Dla każdego z nich musisz opracować unikalny system walki. Nie możesz się bez tego obejść. Najtrudniejsze będą walki z bossami. Ci wrogowie są znacznie silniejsi niż ci, których regularnie spotykasz. Do walki z bossami musisz się starannie przygotować. Upewnij się, że osiągnąłeś już dobre wyniki w Łowcy mieczy, odblokowałeś potężny sprzęt. Bossów można przebić dowolną bronią. Jedyne pytanie brzmi, jak długo to zajmie (i jak długo zajmie wygrana).


Reklama

Pobierz Sword Hunter 1.1.10

Nowości w tej wersji
1、Fixed issue where some tasks could not be completed.
2、Fixed issue with game loading.
3、Fixed issue with weapon switching on restart.
4、Optimized weapon descriptions and display order.
informacje ogólne
wersja 1.1.10 (18)
Data umieszczenia 2022-04-17 07:13
rozmiar 147.68 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

AD_ID

AD_ID

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Potato Play na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/24 10:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |