Opis:

Tomb Raider Reloaded  to gra mobilna oparta na oryginalnym Tomb Raider, w której użytkownik będzie musiał spróbować wcielić się w Larę Croft. Jeśli interesuje Cię motyw przewodni oryginalnego Tomb Raider, ale możesz grać tylko na urządzeniu mobilnym, Tomb Raider Reloaded pomoże Ci zanurzyć się w świecie tajemnic.


W grze musisz eksplorować ukryte zakątki planety i rozwiązywać zagadki. Pokonaj wodospady i zarośla dżungli, zejdź do podziemnych grobowców! W Tomb Raider Reloaded czeka na Ciebie wiele przygód.

Gracz będzie musiał rozwiązywać zagadki i radzić sobie z licznymi łamigłówkami. Staraj się unikać pułapek, aby szybciej wygrywać. Ale nie możesz też obejść się bez bitew! Musisz wielokrotnie wygrywać w bitwach zarówno ze zwykłymi wrogami, jak i bossami (które zawsze okazują się znacznie silniejsze niż „zwykli” przeciwnicy). Tomb Raider Reloaded oferuje wiele różnych aktywności, więc ciężko będzie się nudzić.


Oczywiście w grze nie ma śladu skali i szczegółów oryginalnego Tomb Raider. To tylko gra zainspirowana oryginałem. I nie jest jeszcze możliwe dostosowanie najbardziej realistycznej grafiki, ogromnych map na urządzenia mobilne. Tomb Raider Reloaded nie jest dla tych, którzy szukają najbliższej możliwej alternatywy dla oryginalnej gry, ale dla tych, którzy po prostu kochają zagadki, łamigłówki i niebezpieczne przygody.


Każde kolejne uruchomienie Tomb Raider Reloaded przyniesie użytkownikowi nowe wrażenia. Poziomy są generowane stopniowo, ale zawsze czeka na Ciebie coś nowego.

Im dalej się posuwasz, im więcej poziomów przechodzisz, tym więcej otwierają się nowe możliwości. Ale to nie znaczy, że gra staje się łatwiejsza z każdym poziomem. Dodawane są zdolności, bez których nie można dalej się rozwijać. W pewnym sensie to tylko utrudnia.


Tomb Raider Reloaded nie zyskał jeszcze popularności w serwisie Google Play, użytkownicy nie podzielili się nawet szczegółowymi recenzjami. Zacznij grać i bądź jednym z pierwszych!


Reklama

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/24 12:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |