Opis:

Gra Dark Days to na pierwszy rzut oka typowy „survivalista”, ale jeśli przyjrzeć się bliżej i zagłębić się trochę, okazuje się, że mamy do czynienia z prawdziwą przygodową historią rozgrywającą się w postapokalipsie, a sądząc po rozwoju technologii czeka nas alternatywna rzeczywistość, w której pojawiają się kombinezony z „futra” i inne towarzyszące im chipy i cechy.

Przygotowałem grę w popularnym studiu Azur Interactive Games Limited, które ostatnio skupiło się na fajnych strzelankach sieciowych, takich jak Modern Strike Online, World War Heroes (ponad 50 milionów pobrań), Infinity Ops (ponad 10 milionów pobrań), Robot Warfare: Mech Battle (ponad 5 milionów pobrań), ale nasz nowy produkt nie jest pierwszym miesiącem na rynku, aw tym czasie udało mu się również zebrać ponad 5 milionów pobrań, uzyskując średnią ocenę 4,2 punktu.


Fabuła gry jest typowa dla gatunku - nieznany wirus, miasta są pełne zombie, nie udało się powstrzymać epidemii, a kto mógł - zaczął wydostawać się na obrzeża cywilizacji, gdzie koncentracja potworów jest mniejsza , zaczynając budować nowe społeczeństwo od podstaw. Oznacza to, że główna wojna nie rozwinie się tutaj z chodzącymi trupami, ale raczej o zasoby, z których niektóre stały się naprawdę ekskluzywne.

W związku z tym istnieje wiele funkcji, które czekają na graczy Dark Days na Androida:

  • rozwiń swoje schronienie, teraz jest to twój nowy dom;
  • zdobądź niezbędne zasoby;
  • rozwijać rzemiosło, aby zdobywać broń i sprzęt;
  • poznaj rozległy świat postapokalipsy;
  • wiele pozycji, przepisów i innych treści.

Osobno warto zwrócić uwagę na unikalny komponent wizualny Dark Days, który oferuje nie tylko dobrze zaprojektowany świat, ale także ciekawe podejście do uwydatniania elementów, reprezentujących coś pomiędzy komiksem a znanym formatem.


Podsumowując: gra Dark Days to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto może nazwać się fanem zombie i postapokaliptycznego motywu, ponieważ ta historia obejmuje nie tylko wiele godzin rozgrywki, ale także bardzo interesujący rozwój fabuły.


Reklama

Pobierz Dark Days 2.0.4

Nowości w tej wersji
What's new:
• Bug fixes
• Optimize performance
informacje ogólne
wersja 2.0.4 (200246)
Data umieszczenia 2022-01-09 04:58
rozmiar 34.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/25 10:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |