Opis:

Playing the Fusion Crush  - to fajna kazualka, w której trzeba łączyć kulki z efektami specjalnymi, aby bronić się przed potworami, szukać najlepszej taktyki do kontrowania.

Na początku użytkownik widzi prostokątny obszar z trzema rzędami okrągłych komórek, po pięć w każdym. Potwory będą poruszać się po obwodzie. Specjalne piłki z indywidualnymi cechami i listami umiejętności pomogą im zapobiec pokonaniu pożądanej odległości. Stopniowo kule pojawiają się w miejscu w losowym miejscu. Ich pozycje mogą być zmieniane, a identyczne powinny być nawet łączone, aby wykonać ulepszenie już podczas bitwy i zwolnić trochę miejsca. Dolna połowa ekranu jest zajęta przez terytorium gracza, górna przedstawia pole bitwy przeciwnika. Skala bitwy przeciwnika zależy od liczby pokonanych antagonistów, ponieważ każda zabita istota natychmiast trafia do strefy.

Krótkie mecze wymagają sprytnej taktyki i przyzwoitej walki. Po upływie tego czasu na liczniku czasu pojawia się powiadomienie o wyniku konkursu, a zwycięzca otrzymuje nagrody i bonusy. Następnie możesz skorzystać z ulepszeń, kupić dodatkowe piłki. Jeśli zgromadziłeś fundusze, warto odblokować legendarne elementy najpotężniejszą akcją. Fani wspólnej rozgrywki mogą przejść do innego trybu, w którym muszą działać razem, walczyć z przeciwnikami dwoma kulistymi drużynami.

Charakterystyczne cechy gry Fusion Crush:

  • umieszczanie magicznych kul w celu ochrony przed potworami;
  • indywidualne parametry i możliwości piłek;
  • łączenie podobnych elementów;
  • przejście pokonanych wrogów na terytorium przeciwnika;
  • ekscytujące tryby, łatwa zmiana formatu.

Jasna i kolorowa grafika sprawia, że ​​fantastyczne bitwy są atrakcyjne wizualnie. Permutacje i ulepszenia dają mnóstwo miejsca na taktyczne manewry i ujawniają najlepsze techniki konfrontacji z potworami. Zwyczajowe zadania w połączeniu z wygodnymi kontrolkami ułatwiają włączenie się do procesu i natychmiastowe zrozumienie zasad. Zabawna muzyka tworzy dobre tło, przygotowuje do udanych operacji wojskowych. Wygraj i ulepsz swoją drużynę, aby skutecznie uczestniczyć w nowych bitwach!


Reklama

Pobierz Fusion Crush 1.6.21

Nowości w tej wersji
Experience optimization
informacje ogólne
wersja 1.6.21 (53)
Data umieszczenia 2021-11-26 23:52
rozmiar 440.91 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

AD_ID

AD_ID

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/25 12:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |